Otsi kodulehelt
Sulge otsing

Kas hakata eduorjaks või hoopis tulevikutalendiks?

Kas ka sina arvad, et maailm on natukene sassis?  Kui tööd tehakse raha pärast ja elukutset valitakse peamiselt väliste survete tõttu, mitte sisetunde järgi? Ehk oled sinagi oma sisemuses veel ootel, otsides oma kohta siin päikese all?

YU - uue põlvkonna moeplatvorm
YU – uue põlvkonna moeplatvorm

Välised surved, nagu näiteks hr. Eesti Energia igakuine “tänukiri” selle eest, et me eelmisel kuul raamatuid küünla valguses ei lugenud ja lõkke kohal suppi ei keetnud, asetavad meid olukorda, kus meile tundub, et puuduvad valikud. Enesekindlus ja oskus öelda “ei” kõikidele välistele survetele ja mõjukatele isikutele meie elus, kes meid oma ambitsioonide järgi kallutada tahavad, juhatavad meid varem või hiljem sinna, kus on meie süda.

Teisest küljest, oskus öelda õiges kohas “jah” avab meile järjest kindlamini uksi salapärastesse kambritesse. Sinna, kus saabub äratundmine, et see ongi SEE, mida ma oma elus tegelikult teha tahan. Äratundmine käib südame järgi, mis peab olema piisavalt vaba, et kõneleda läbi välise müra, mis meid pidevalt vaigistada püüab.

Mis ühe jaoks on tohutu pingutus võib teise jaoks olla vaid kerge käeviibutus. Meil kõigil on loomupärased annid, millega sünnime. Asetades end suurde mustrisse ning õigele kohale, loome harmooniat enda ümber ja tunneme rahulolu enda sees. Mõni selgineb mediteerides, teine saab asjadest paremini aru neid kogedes ja läbi proovides.

MTÜ Eesti Noored Talendid annab võimaluse kätt proovida väga erinevates tegevustes. Uue põlvkonna moeplatvorm YU inspireerib ühelt poolt neid, kes tunnevad kutset moevaldkonnas töötamise vastu ja teiselt poolt neid, kes moetarbijana soovivad ennast igapäevaselt trendika ja võluvana tunda. Anname välja fotoajakirja moehuvilistele, kus räägivad kaasa uue põlvkonna trendiloojad ja moevisionäärid. Meelelahutuslik veebisaade pop YU up toob moevoolud kastist välja ning sütitab halli massi loova energiaga.

Reklaami – ja moetööstus on loonud iluideaalid, mille standarditele vastavad vähesed. See on muutnud paljud ebakindlaks ning röövinud tegutsemisjulguse. Meie südametukse ja sõnum on: “Pole vahet, kui vana, noor, peenike, kurvikas, blond või brünett oled – sina oled parim kunst, mis planeet Maaga on juhtunud.“  Aitame noortel olla enesekindlamad ja tunda rõõmu enda isikupärasest välimusest.

MTÜ Eesti Noored Talendid annab võimaluse kätt proovida erinevates tegevustes: moeajakirjandus, moefotode loomine, ürituste korraldamine ja organiseerimine. Meiega koos saad uusi ning põnevaid kontakte, kes võivad osutuda võtmeks ukse ees, millest salamisi unistanud oled.

Marika Juusu
MTÜ Eesti Noored Talendid

Tagasi nimekirja