Otsi kodulehelt
Sulge otsing
Tagasi nimekirja

Abiks Lillefestivalil – Hildegardi selts

  • Tegevuse kestvus: 25.02 - 24.05.2018
  • Valdkond: Ajaloolise pärandi säilitamine
  • Asukoht: Tornide väljak

2018 a. lillefestivalil osalemiseks vajame IT-oskustega inimest, kes teeks arvutis kujunduse ja plaani. Lillefestivali ala on kindlate mõõtmete ja suurusega. Samuti otsime heade ideedega kaasloojaid antud projektile, kellel on aiakujunduse andeid, huvi ja oskusi. Ehk on abi vaja ka viimastel 3-l päeval konkreetseteks füüsilisteks aia rajamise töödeks. Täpsemad töökavad ja ülesanded selguvad läbirääkimiste tulemusena. me ise oleme suured taime-, looduse-, loodusravi ja aiakunsti pooldajad.

Milliseid oskuseid/vahendeid eeldatakse vabatahtlikelt

Arvuti olemasolu vajalik, IT-oskused; kunstiline meel; huvitumine ajaloolistest aedadest või ka praktilised oskused puutöö ja/või vitspunutiste osas või muud käsitöölised oskused ( savi-kivitööd); kõiki omadusi ei pea olema!!! võib lihtsalt olla valmis füüsiliseks tööks maikuus värskes õhus.

Mida vabatahtlik töö pakub?

Pakume laia valikut teadmisi ravimtaimede kasvatamisest, nende raviomadustest ja kasutamisest läbi 12.sajandi võtme, mis ometigi on väga tänapäevased vajalikud oskused. Pakume loomingulist keskkonda, oma kätega tehtud loomisrõõmu, isetegemist, mis jätab ajaloolise jälje ka edaspidiseks.

Mida organisatsioon pakub?

pakume uusi teadmisi, oskusi, koolitusi. Vajadusel saame aidata ravimtaimede ja maitseürtidega ( kui soovi omale soetada), turgutavaid eineid…mida oodatakse?

Kandideerimine

Täida avaldus siin või saada kiri hildegardiselts@gmail.com või helista +372 5662 1773

Pakkumine aegub: 25.02.2018