Otsi kodulehelt
Sulge otsing
Tagasi nimekirja

Avasta varjatud kultuuri – sõida vabatahtlikuks Poola

  • Tegevuse kestvus: 01.02 - 30.06.2017
  • Valdkond: Kodanikuühiskonna areng
  • Asukoht: Kielce, Poola

vabatahtlikuksPOOLAOled mõelnud, et vabatahtlik töö võiks olla midagi sulle aga ei taha väga kaugele minna? Tule vabatahtlikuks Poola, vabatahtlike keskusesse. Meie hea partnerorganisatsioon Kielce Volunteer Center otsib endale vabatahtlikku Eestist projekti “Volunteering for YOU(th)” algusega 1. veebruarist 2017 (5 kuud).

Milliseid oskuseid/vahendeid eeldatakse vabatahtlikelt

Vabatahtlikult ei nõuta erialast ega spetsiifilist ettevalmistust, kasuks tuleb inglise keele oskus suhtlustasandil. Ootame huvi ja motivatsiooni koos teiste vabatahtlikega projektitegevustes kaasa lüüa. Lisaks vabatahtlikule Eestist osalevad projektis vabatahtlikud Taanist, Leedust, Saksamaalt ja Bulgaariast.

Mida vabatahtlik töö pakub?

Vabatahtlikule on organiseeritud saabumisjärgne koolitus ja juhendamine vastuvõtvas riigis, vaba aja tegevused, tutvumine kohaliku keele ja kultuuriga jm ning juhendamine tööülesannete täitmisel. Lisaks on korraldatud ettevalmistus MTÜ Continuous Action poolt enne projekti sõitmist.
See annab võimaluse olla kaasatud ühe suurima Lõuna-Poolas asuva regionaalse vabatahtlike keskuse töösse. Loe lähemalt tegevustest: http://continuousaction.ee/?module=news&id=345

Mida organisatsioon pakub?

Vabatahtlikuks Erasmus+ programmi alaprogramm Euroopa vabatahtlik teenistus raames on võimalik minna noorel, kes on vanuses 17-30 aastat (antud projektis 18-30 aastat). Vabatahtlikule ei kaasne projektis osalemisega kulusid: koolitused, kindlustus, elamine ja toitlustamine on rahastatud Erasmus+ programmi poolt. Transport Tallinnast projekti toimumiskohta ja tagasi on rahastatud projektis ettenähtud piirmäära ulatuses, mis selles projektis on 275€.

Märkused

Huvi korral kirjuta meile esimesel võimalusel!

Kandideerimine

Täida avaldus siin või saada kiri vabatahtlik@continuousaction.ee või helista +372 688 1896

Pakkumine aegub: 30.06.2017