Otsi kodulehelt
Sulge otsing
Tagasi nimekirja

Mine lühiajaliselt vabatahtlikuks Rumeeniasse

  • Tegevuse kestvus: 03.10 - 29.10.2017
  • Valdkond: Noorsootöö ja töö lastega
  • Asukoht: Kisbacon, Rumeenia

Otsime vabatahtlikke lühiajalisse Euroopa vabatahtliku teenistuse projekti “Guardian of Values”, mis toimub 3-29.10.2017 Kisbacon’is, Rumeenias.
Projekti saame Eestist saata 2 vabatahtlikku.

Milliseid oskuseid/vahendeid eeldatakse vabatahtlikelt

Vabatahtlikult ei nõuta erialast ega spetsiifilist ettevalmistust, kasuks tuleb inglise keele oskus suhtlustasandil. Ootame huvi ja motivatsiooni koos teiste vabatahtlikega projektitegevustes kaasa lüüa.

Mida vabatahtlik töö pakub?

Vabatahtlikule on organiseeritud saabumisjärgne koolitus ja juhendamine vastuvõtvas riigis, vaba aja tegevused, tutvumine kohaliku keele ja kultuuriga jm ning juhendamine tööülesannete täitmisel. Lisaks on korraldatud ettevalmistus MTÜ Continuous Action poolt enne projekti sõitmist.
Projekt annab võimaluse enesearenguks, sõprade leidmiseks ning ideaalseks võimaluseks töötada noorte ja lastega. Loe juurde: http://continuousaction.ee/?module=news&id=346

Mida organisatsioon pakub?

Vabatahtlikuks Erasmus+ programmi alaprogramm Euroopa vabatahtlik teenistus raames on võimalik minna noorel, kes on vanuses 17-30 aastat (antud projektis 18-30 aastat). Vabatahtlikule ei kaasne projektis osalemisega kulusid: koolitused, kindlustus, elamine ja toitlustamine on rahastatud Erasmus+ programmi poolt. Transport Tallinnast projekti toimumiskohta ja tagasi on rahastatud projektis ettenähtud piirmäära ulatuses.

Märkused

Ootame sooviavaldusi esimesel võimalusel!

Kandideerimine

Täida avaldus siin või saada kiri vabatahlik@continuousaction.ee või helista +372 688 1896

Pakkumine aegub: 29.10.2017