Otsi kodulehelt
Sulge otsing
Tagasi nimekirja

Mine lühiajaliselt vabatahtlikuks Ungarisse

  • Tegevuse kestvus: 13.09 - 06.10.2017
  • Valdkond: Noorsootöö ja töö lastega
  • Asukoht: Nagyvazsony, Ungari

Otsime vabatahtlikke lühiajalisse Euroopa vabatahtliku teenistuse projekti “Tittle-Tattle in Nagyvázsony II”, mis toimub 13.09-6.10.2017 Ungaris.
Projekti saame Eestist saata 2 vabatahtlikku.

Milliseid oskuseid/vahendeid eeldatakse vabatahtlikelt

Projektis ei nõuta osalejalt erialast ettevalmistust, kuid vajalik on huvi ja tahe teha vabatahtlikku tööd.
Vabatahtlikuks Erasmus+ programmi alaprogramm Euroopa vabatahtlik teenistus raames on võimalik minna noorel, kes on vanuses 17-30 aastat (antud projektis 18-30 aastat).

Mida vabatahtlik töö pakub?

Vabatahtlikule on organiseeritud saabumisjärgne koolitus ja juhendamine vastuvõtvas riigis, vaba aja tegevused, tutvumine kohaliku keele ja kultuuriga jm ning juhendamine tööülesannete täitmisel. Lisaks on korraldatud ettevalmistus MTÜ Continuous Action poolt enne projekti sõitmist.

Mida organisatsioon pakub?

Vabatahtlikuks Erasmus+ programmi alaprogramm Euroopa vabatahtlik teenistus raames on võimalik minna noorel, kes on vanuses 17-30 aastat (antud projektis 18-30 aastat). Vabatahtlikule ei kaasne projektis osalemisega kulusid: koolitused, kindlustus, elamine ja toitlustamine on rahastatud Erasmus+ programmi poolt. Transport Tallinnast projekti toimumiskohta ja tagasi on rahastatud projektis ettenähtud piirmäära ulatuses, mis selles projektis on 275€.

Märkused

Ootame sooviavaldusi esimesel võimalusel!

Kandideerimine

Täida avaldus siin või saada kiri vabatahlik@continuousaction.ee või helista +372 688 1896

Pakkumine aegub: 06.10.2017