Otsi kodulehelt
Sulge otsing
Tagasi nimekirja

Muuseumiöö vabatahtlikud kõikjal Eestis!

  • Tegevuse kestvus: 15.01 - 26.05.2018
  • Valdkond: Kultuur ja kaunid kunstid
  • Asukoht: Üle Eesti

Muuseumiöö vabatahtlikud aitavad laiali vedada ja üles kleepida plakateid, jagada öö programmilehti, vastavad publiku küsimustele, tegutsevad sündmuse staabis ja muuseumides kohapeal, loendavad ja küsitlevad publikut, aitavad koos muuseumitöötajatega eriprogrammi korraldada, tabavad suursündmuse melu kaameraga, jne, jne. Rolle on väga palju ja pea kõikidele leiame midagi sobivat.

Milliseid oskuseid/vahendeid eeldatakse vabatahtlikelt

Lähtuvalt rollist on ja oskused ja vahendid, mida vaja, erinevad: plakatite laiali vedajatele on abiks auto olemasolu, need, kes tulevad appi kommunikatsioonitiimile, peavad hakkama saama arvutiga. Need, kes lähevad appi muuseumidesse kohapeale, peavad olema valmis suhtlema muuseumikülalistega.

Mida vabatahtlik töö pakub?

Muuseumiöö vabatahtlikuks olemine sobib eriti hästi neile, kes otsivad kogemusi kultuurikorralduse valdkonnast või tahavad näha, kuidas ühe suursündmuse ettevalmistamine välja näeb. Hea töökogemuse annab see ka neile, kes tahavad töötada suure tiimiga, mis on hajutatud laiali üle Eesti. Põnev, hoogne ja hariv on meie tegevus nagunii 🙂

Mida organisatsioon pakub?

Muuseumid, kes otsivad vabatahtlikke muuseumiööks, pakuvad neile tavaliselt süüa, tänuks vahetevahel ka muuseumipileteid või meeneid. Kui tuled appi korraldustiimile juba varem, siis näiteks kommunikatsioonitöö osas võime rääkida ka praktikavõimalustest.

Kandideerimine

Täida avaldus siin või saada kiri triin@pluk.ee või helista +372 5620 1104

Pakkumine aegub: 30.04.2018