Otsi kodulehelt
Sulge otsing
Tagasi nimekirja

Otsime uusi vabatahtlikke talgujuhte, saeministreid ja annetustekogujaid

  • Tegevuse kestvus: Määramata ajaks
  • Valdkond: Keskkonnakaitse, loodushoid, säästev eluviis
  • Asukoht: Üle Eesti

Talgujuht seisab hea talgute ladusa korralduse eest. Talgujuht läheb tosina talgulisega mitmeks päevaks metsa, rappa või üksikule saarele, hoolitsedes toidumoona, tööjärje, ohutuse, transpordi jms eest.

Saeministri haldusalasse kuuluvad talgud, kus pealetunginud võsa, kadakad ja põõsad ootavad oma õiglast langetamissaatust. Ta hoolitseb heaperemehelikult tööriistade eest.

Annetustekoguja tunneb ja tutvustab ELFi, leiab ülesse inimesed, kes soovivad looduskaitse heaks teha rahalisi annetusi.

Milliseid oskuseid/vahendeid eeldatakse vabatahtlikelt

Ootame Sind kandideerima talgujuhiks või saeministriks, kui oled täisealine, oled valmis talguhooajal 2-3 talgul kaasa lööma ning saad osaleda ELFi korraldatud ettevalmistavatel koolitustel. Kasuks tuleb hea suhtlemisoskus, varasem osalemine ELFi talgutel, korraldamiskogemused, juhiload, mõne võõrkeele valdamine ning hea arvuti kasutamise ja saagide käsitsemise oskus. Annetustekoguja peaks olema täisealine hea suhtleja, kes on valmis kaasa lööma vähemalt 2-3 suvisel üritusel.

Mida vabatahtlik töö pakub?

Vabatahtlikke ootavad:  võimalused eneseteostuseks looduskaitse valdkonnas; palju uusi teadmisi, oskusi ja kogemusi; uued sõbrad kaasvabatahtlike seas.

Mida organisatsioon pakub?

Pakume tasuta osalemist ELFi korraldatud koolitustel; võimalust osaleda ELFi talgutel osalustasu maksmata; vabatahtliku töö pakkumisi teistesse riikidesse ELFi partnerorganisatsioonide juurde; tudengitele soovi korral kogemuste arvestamist praktikana.

Märkused

Kandideerijatel palume saata hiljemalt 26. märtsiks CV ja motivatsioonikirja (talgukontor@elfond.ee), kus tuleks ära märkida soovitav ametikoht (talgujuht, saeminister, annetustekoguja) ning millised Sinu oskused ja varasemad kogemused võiksid nimetatud töös kasuks tulla. Uuri täpsemalt siit: http://talgud.ee/lugu/otsime-talgujuhte-saeministreid-ja-annetuskogujaid

Kandideerimine

Täida avaldus siin või saada kiri talgukontor@elfond.ee või helista (+372 ) 7428 443

Pakkumine aegub: 26.03.2018