Otsi kodulehelt
Sulge otsing
Tagasi nimekirja

Tartu Laseri Kodu otsib enda toredasse meeskonda vabatahtlikke

  • Tegevuse kestvus: Määramata ajaks
  • Valdkond: Sotsiaaltöö ja tervishoid
  • Asukoht: Laseri 4

Oma igapäevaelus toimetame inimestega töö otsimisel, asjaajamistel, käime koos kinos, muuseumides, poodides ning vestleme erinevatel eluteemadel. Vabatahtlik saaks organiseerida koos meie inimestega huviringe, käia nendega koos kinos, jalutamas, poes, sporti tegemas, vaba aega sisustamas.

Milliseid oskuseid/vahendeid eeldatakse vabatahtlikelt

Avatud, sõbralik, abivalmis, hooliv, tolerantne ning initsiatiivikas.

Mida vabatahtlik töö pakub?

Vabatahtlikud aitaksid meil inimesi paremini kogukonna tegevustesse kaasata ning ühiskonnas teadlikkust erivajadustega inimestest tõsta. Oleks heaks abikäeks tegevusjuhendajatele ning vestluspartneriks psüühikahäirega inimestele. Meie juures on võimalus tutvuda sotsiaaltööga praktilises keskkonnas vahetu klienditöö kaudu.

Mida organisatsioon pakub?

Meie pisikene meeskond on väga tore ning koos korraldamine meeskondlikke ja ka teiste kogukondlike üksuste vahelisi üritusi ja koosviibimisi. Klientidega saab koos korraldada ühiseid üritusi ning organiseerida nendega väljasõite. Kui vabatahtlik on näiteks inimene, kes õpib sotsiaaltööd, siis on võimalus tal saada meie poolt juhendaja hinnangut oma vabatahtlikule perioodile või teha meie juures koolis ettenähtud praktikaid, kuid oodatud on kõikide erialade vabatahtlikud.

Kandideerimine

Täida avaldus siin või saada kiri elen.kokla@hoolekandeteenused.ee või helista +372 5885 6667

Pakkumine aegub: 01.09.2017