Otsi kodulehelt
Sulge otsing
Tagasi nimekirja

Tule Gaudeamusele vabatahtlikuks ja koge oma silmaga, kuidas korraldatakse rahvusvahelist laulu- ja tantsupidu

  • Tegevuse kestvus: 22.06 - 24.06.2018
  • Valdkond: Kultuur ja kaunid kunstid
  • Asukoht: Tartu

Gaudeamuse vabatahtlikud aitavad rongkäiku vaos hoida, toitu jagada, staabis askeldada, kulleritööga tutvust teha, tehnikamaailma sukelduda, plakateid kleepida, toitu jagada, aga ka avalavastuses ja peokorralduses kaasa teha. Otsime ka varasema kogemusega lavamanagere ja autojuhte. Rolle on väga palju ja pea kõikidele leiame midagi sobivat.

Milliseid oskuseid/vahendeid eeldatakse vabatahtlikelt

Gaudeamuse meeskonda on teretulnud väga erinevate oskustega vabatahtlikud, sest meil on kümneid erinevaid täitmist vajavaid rolle. Kindlasti ootame Sinult avatust, sõbralikkust, töökust ja head meelt. Ükski töö konti ei murra, pigem paneb silmad särama. Mõned tööd vajavad ka suhtlemisoskust inglise keeles. Eriti oodatud on inimesed, kes valdavad läti ja/või leedu keelt.

Mida vabatahtlik töö pakub?

Gaudeamusel vabatahtlikuks olemine sobib eriti hästi neile, kes otsivad toredaid kogemusi, tahavad õppida midagi uut ja näha, kuidas korraldatakse ühte laulu- ja tantsupidu ning vahvat festivali. Kindlasti annab see hea töökogemuse suures tiimis, lisaks on töö põnev, hoogne ja hariv.

Mida organisatsioon pakub?

Gaudeamus pakub lisaks festivali melule süüa ja juua, et tuju hea püsiks. Vajadusel ka majutust. Lisaks särgi ja Gaudeamuse meeneid. Kõik vabatahtlikud saavad osa võtta laulu- ja tantsupeost ning valitud priipääsme oma sõbrale. 23.juuni õhtul ootame kõiki vabatahtlike meiega koos pidutsema.

Kandideerimine

Täida avaldus siin või saada kiri annaliisa.ingver@gmail.com või helista +372 5903 5589

Pakkumine aegub: 31.05.2018