Otsi kodulehelt
Sulge otsing
Tagasi nimekirja

Tule ja pane ennast Rahvusraamatukogus proovile

  • Tegevuse kestvus: 01.01.2018 - 01.01.2019
  • Valdkond: Ajaloolise pärandi säilitamine
  • Asukoht: Kesklinn

Ootame enda meeskonda vabatahtlikke, kes juhiksid külastajate ekskursioone. Meid külastavad nii kooliklassid, tudengirühmad kui ka ettevõtted ja asutused, huvilised tulevad ka välisriikidest. Sinu ülesanne on pärast väljaõpet ekskursioonide juhtimine. Sinna kuulub ka osakondade informeerimine grupist, grupi vastuvõtmine ning vastavalt vanusele ja grupi huvile umbes tunnise ekskursiooni juhtimine. Oleme avatud ka vabatahtlike ideedele, kuidas ekskursiooni põnevamaks teha.

Milliseid oskuseid/vahendeid eeldatakse vabatahtlikelt

Vabatahtlikelt ootame huvi kultuuri, eriti raamatute ja kunsti vastu. Tähtis on julgus rääkida külastajate ees ning lähtuda grupi spetsiifikast. Kasuks tuleb võõrkeele oskus, mida rohkem, seda parem.

Mida vabatahtlik töö pakub?

Vabatahtlik töö giidina Eesti Rahvusraamatukogus pakub vaate suure kultuuriasutuse ja siin toimuva telgitagustesse. Toetame vabatahtlikku sisseelamisel, aitame luua kontakti osakondadega ning arvestame meeleldi vabatahtlike häid ideid. Raamatukogu seltskond on noor ja täis teotahet ning ootame sind!

Mida organisatsioon pakub?

Eesti Rahvusraamatukogu pakub vabatahtlikele giidikoolitust ning võimalust ekskursiooni kaasa teha. Eesti piires katame ka kohale sõiduks vajalikud transpordikulud. Võimalus on kasutada eelneval kokkuleppel meie kogusid ja vahendeid. Vähemalt kolme ekskursiooni juhtinud vabatahtlik saab meilt soovituskirja CV jaoks.

Märkused

Huvi korral palun saata CV ja lühike motivatsioonikiri emailiga info@nlib.ee.

Kandideerimine

Täida avaldus siin või saada kiri info@nlib.ee või helista +372 630 7368

Pakkumine aegub: 01.01.2019