Otsi kodulehelt
Sulge otsing
Tagasi nimekirja

Tule Kirjandustänava festivali tiimile appi

  • Tegevuse kestvus: 06.09 - 08.09.2018
  • Valdkond: Kultuur ja kaunid kunstid
  • Asukoht: Kadriorg, Koidula tänav

Festivali eelnevatel päevadel tuleb abistada ettevalmistavatel töödel nagu näiteks: raamatute tassimine, paberi voltimine, kleepimine, freesimine. Palju on festivali jooksul mööbli, raamatute, juhtmete, esemete tassimist, telkide kokkupanemist, tänava korrashoid, inimeste suunamist ja juhendamist, abistamist muuseumide ruumides.

Milliseid oskuseid/vahendeid eeldatakse vabatahtlikelt

Ootame, et vabatahtlikud oleksid pealehakkajad ning paindlikud. Suudaksid kiirelt ülesandeid hoomata ning kui tarvidusel kiirelt reageerida. Samuti on vaja head suhtlemisoskust ning optimistlikku suhtumist. Eeldame, et vabatahtlikel on huvi kirjanduse ja kultuuri vastu.

Mida vabatahtlik töö pakub?

Kirjandustänava festivali peeti eelmisel aastal esimest korda ning see sai palju poistiivset tähelepanu. See tähendab, et sel aastal on ootused festivali asjus veel kõrgemad. Vabatahtlikel on võimalus aidata kaasa festivali edukale toimimisele. Võimalus on näha ja osa saada, millised on festivali n-ö telgitagused toimetamised.

Mida organisatsioon pakub?

Päev on pikk ning selle päeva jooksul on meie poolt toidlustus (2 söögikorda); puhkeruum, kus puhata; pakume vabatahtlikele festivali särke ja raadiosaatjad. Samuti on vabatahtlikele muuseumide poolt tänutäheks meeneid ja kingitusi. Kõigil vabatahtlikel on võimalus ise festivalil osaleda ka n-ö festivali külastajana.

Märkused

Vabatahtlikelt ootan ka väikest enesetutvustust. Oleks hea, kui endast antakse teada, kui vana ta on, kust ta tuleb, millised on tema varasemad kogemused vabatahtlikuna või festivalide asjus. Lisaks ootan ka väikest põhjendust, et miks soovib just Kirjandustänava festivali vabatahtlikuks. Ootan seda vabatahtlikus formaadis.

Kandideerimine

Täida avaldus siin või saada kiri annika.heinsalu@gmail.com või helista +372 5646 8597

Pakkumine aegub: 12.08.2018