Otsi kodulehelt
Sulge otsing
Tagasi nimekirja

Tule omanda praktilist kogemust

  • Tegevuse kestvus: Määramata ajaks
  • Valdkond: Kodanikuühiskonna areng
  • Asukoht: Tartu

Vabatahtliku ülesanne on osaleda MTÜ Vanem Vend, Vanem Õde tegevustiimi töös vastavalt valitud valdkonnale  (kommunikatsioon, turundus, disain, üritustekorraldamine ja projektijuhtimine, sotsiaalvaldkond, personalitöö). Täpsemad ülesanded sõltuvad peamiselt valdkonnast ja vabatahtliku enda soovidest ning võimalustest.

Milliseid oskuseid/vahendeid eeldatakse vabatahtlikelt

Varasemate teadmiste, oskuste ja kogemuste olemasolu ei ole tegevustiimiga liitumise eelduseks. Eeldame, et vabatahtlik on väga motiveeritud ja õppimisvõimeline! Tegevustiimiga liituda sooviv vabatahtlik peab tegutsema organiseeritult, olema avatud uutele ideedele, olema võimeline ise lahendusi ja ideid välja käima ning olema väga kohusetundlik.

Mida vabatahtlik töö pakub?

MTÜ Vanem Vend, Vanem Õde annab sinu olemasolevatele teadmistele praktilise väljundi ning pakub võimalust panustada Eesti ühiskonna arengusse. Lisaks võimaldab vabatahtlik töö avastada endas uusi külgi ning omandada ja arendada oskusi, mis tagavad tugeva eelise tööturul.

Mida organisatsioon pakub?

Pakume igakülgset tuge tegevustiimiga liitumisel ning vajadusel abistame tööülesannete täitmisel. Tegevustiim on, nagu nimigi üleb, tiim ehk kõike tehakse koos; igaüks annab oma panuse ja vastutab võetud ülesannete eest.

Märkused

Infoõhtu toimub juba 6. oktoobril algusega kell 18.00 Tartu Laste Turvakodus (Tiigi 55, Tartu).

Üritus Facebookis: https://www.facebook.com/events/1236969586344080/

Kandideerimine

Täida avaldus siin või saada kiri vanemvendvanem6de@gmail.com või helista +372 5624 4441