Otsi kodulehelt
Sulge otsing
Tagasi nimekirja

Tule Spordipäev 2018 vabatahtlikuks

  • Tegevuse kestvus: 27.09.2018
  • Valdkond: Sport ja kehakultuur
  • Asukoht: Tallinn

Kandideerimaks Spordipäeva vabatahtlikuks, tuleb täita järgnev vorm. Sinuga võetakse seejärel ühendust ning kinnitatakse vastuvõtt vabatahtlikuks. Ligikaudu nädal enne võistlust toimub kokkusaamine, kus selgitatakse ürituse toimimist ja iga meeskonna konkreetseid ülesandeid, samuti määratakse kindlaks osalejate meeskonnad. Sel päeval tutvustatakse ka haldusalade juhte, kes tagavad võistluse sujuvuse ning positiivse kuvandi.

Milliseid oskuseid/vahendeid eeldatakse vabatahtlikelt

Vabatahtlikuna ootame kõiki, nii kooliõpilasi, tudengeid, kui ka teisi, keda huvitab orienteerumine, ürituse läbiviimine, probleemide lahendamine ja/või suhtlemine väga paljude inimestega. Eeldame, et vabatahtlik on vähemalt 14. aastane.

Mida vabatahtlik töö pakub?

Võistlusel vabatahtlikuna osalemine on kindlasti vahva ning huvitav – saad terve päev noortega suhelda. Samuti saad kogemuse suurürituse läbiviimisest, sest võistlusel 9000 võistlejat. Lisaks märgitakse vabatahtlikud kohalolnuteks mittevõistlemisest hoolimata. Kui siiski soovid võistelda, saad seda teha rahulikumal hetkel.

Mida organisatsioon pakub?

Võistlus on kahepäevane, ning soovime teilt, et toetaksite meid mõlemal päeval.
Kuigi Spordicom MTÜ teeb kõik selleks, et võistlusel osalevaist koolidest lubataks vabatahtlikel puududa, vastutavad vabatahtlikud oma puudumiste eest ise. Omaltpoolt saadame põhikooli ja gümnaasiumite klassijuhatajaile kinnitused teie kohalolekust. Lisaks sellele on vabatahtlikele ka ettenähtud mõlemal päeval toitlustus.

Kandideerimine

Täida avaldus siin või saada kiri merilinjoesaar@spordipaev.ee või helista +372 512 7650

Pakkumine aegub: 06.09.2018