Otsi kodulehelt
Sulge otsing
Tagasi nimekirja

Vabatahtlikuks MTÜsse Vanem Vend, Vanem Õde!

  • Tegevuse kestvus: Määramata ajaks
  • Valdkond: Noorsootöö ja töö lastega
  • Asukoht: Tartu

Vabatahtlikuks saamise eelduseks on meie kahepäevase koolituse läbimine ja valmidus osaleda programmis vähemalt ühe aasta jooksul. Vabatahtlikult ootame, et ta kohtuks oma noorema õe või vennaga vähemalt ühe korra nädalas, annaks vajadusel aru sõprussuhte arengu kohta ja osaleks organisatsiooni poolt korraldatud ühisüritustel.

Milliseid oskuseid/vahendeid eeldatakse vabatahtlikelt

Vabatahtlik peab olema vähemalt 18-aastane, omama motivatsiooni, aega, hoolimist ja vastutustunnet, olema kohusetundlik, empaatiavõimeline ja abivalmis.

Mida vabatahtlik töö pakub?

Vabatahtlik töö MTÜs Vanem Vend, Vanem Õde pakub ainulaadset võimalust panustada Eesti ühiskonna arengusse, toetades ühte väikese inimest tema eluteel. Lisaks võib vabatahtlik töö ja saadud kogemus tulla kasuks hilisemal karjääri valikul ja hoogustab personaalset arengut.

Mida organisatsioon pakub?

Meie vabatahtlikel on võimalus omandada praktilist kogemust liitudes mõne meie tegevustiimiga (personalitöö, kommunikatsioon, turundus, sotsiaalvaldkond jne). Korraldame ka peaaegu igakuiseid ühisüritusi oma programmi lastele ja vabatahtlikele.

Märkused

Tule ka MTÜ Vanem Vend, Vanem Õde infoõhtule. Üritus toimub 15. märtsil, algusega kell 18.15, Sakala korporatsioonis. Vaata lisaks siit: https://www.facebook.com/events/361620584222797/

Kandideerimine

Täida avaldus siin või saada kiri vanemvendvanem6de@gmail.com või helista +372 5624 4441

Pakkumine aegub: 29.03.2017