Otsi kodulehelt
Sulge otsing
Tagasi nimekirja

Vallutame koos meediamaastiku!

  • Tegevuse kestvus: Määramata ajaks
  • Valdkond: Kodanikuühiskonna areng
  • Asukoht: Üle Eesti

Vajame oma meeskonda inimesi, kes aitavad luua sisu nii veebi kui ka ajakirja, olles kaasautoriks või tegutsedes toimetuses.

Otsime keeletoimetajaid. Kui soovid tekste toimetades häid sõnumeid levima aidata, ootame sind meie meeskonda! Aeg-ajalt avaneb võimalus toimetada turundusliku sisuga tekste ning see on tasustatud. Juhul kui toimetamine on sinu kirg ning soovid rohkem ja regulaarsemalt töötada, võib sellest tõepoolest sinu jaoks tasustatud töö kasvada (kas osa- või täiskoormusega).

Milliseid oskuseid/vahendeid eeldatakse vabatahtlikelt

Keeletoimetaja teeb tekstis nii õigekeelsus- kui ka stiiliparandusi, kohandades teksti selle sihtrühma ja kasutusega. Tulemuseks peaks olema ladus ja üheselt arusaadav tekst.

Mida vabatahtlik töö pakub?

Soovime, et Eestis oleks rohkem inspireerivat meediat, mis tõstab enesehinnangut ja julgustab noori unistuste nimel tegutsema. Meedia, mis ühtlasi harib ja inspireerib. Kujutle vaid: meediakanal, mis tõukab sind mugavustsoonist välja ja paneb unistuste suunas julgemalt ja targemalt liikuma! Kui tunned, et sinagi väärtustad sama, liitu meiega!

Mida organisatsioon pakub?

Aeg-ajalt avaneb võimalus toimetada turundusliku sisuga tekste ning see on tasustatud. Juhul kui toimetamine on sinu kirg ning soovid rohkem ja regulaarsemalt töötada, võib sellest tõepoolest sinu jaoks tasustatud töö kasvada (kas osa- või täiskoormusega). Vabatahtlikuna alustamine on hea võimalus saada aru, kas YU on sinu jaoks.

Kandideerimine

Täida avaldus siin või saada kiri marika@yu.ee või helista 58566702

Pakkumine aegub: 31.08.2018