Otsi kodulehelt
Sulge otsing
Tagasi nimekirja

Vabatahtliku tegevuse laat kogub hoogu

Maikuus alustas Eesti Külaliikumine Kodukant koostöös Noorteklubi Active, ESTSARi, EstYesi ning vabatahtliku tegevuse võrgustikuga Hooandjas raha kogumist vabatahtliku tegevuse laada korraldamiseks käesoleva aasta 18. novembril Tallinna Lauluväljakul.

Laada korraldamisele on õla alla pannud mitmed eraisikud, aga ka mitmed ühendused ja asutused. Näiteks  on laata toetanud Eesti Pagulasabi, EstYes, HEAK, Scult.com, Nordea Pank, Archimedes, Eesti NATO Ühing, MTÜ Arvutimuuseum ning Eesti Külaliikumine Kodukant. Selleks, et kõik soovijad jõuaksid oma panuse anda, on Hooandja rahakogumiskampaaniat pikendatud 15. augustini. Laat saab toimuda, kui selleks kuupäevaks on Hooandjas kokku kogutud vajalik summa – 3000 eurot. Laada korraldusmeeskond koosneb valdavalt vabatahtlikest,  kuid kogutud summa kulub ruumi ja tehnika rendiks ning programmi ja teavituskuludeks.

Vabatahtliku tegevuse laat on mõeldud esmajoones Tallinna ja Harjumaa elanikele, et tutvustada neile vabatahtliku tegevuse võimalusi. Laadast võtab osa vähemalt 50 ühendust ja avaliku sektori asutust, kes laadal oma tegemisi ning võimalusi huvilistele tutvustavad.

Hooandja kampaaniavideole on andnud oma näe ja hääle vabatahtlikena Märt Avandi ja Tatjana Lavrova.

Hooandja rahakogumiskampaania on leitav siit. Tule ja toeta,  ka iga väikene, 3-eurone toetus on meie jaoks oluline ja viib meid sammukese eesmärgile lähemale.

Lisainfo:

Eha Paas
Vabatahtliku tegevuse valdkonna juht
e-post: eha@kodukant.ee
tel: +372 5305 2506

Tagasi nimekirja