Kutsume Arvamusfestivaliga liituma vabatahtlikke!

Tegevusvaldkond: Kodanikuühiskonna areng

Asukoht: Üle Eesti

“Nende inimestega koos tegin ma ükskord Arvamusfestivali!” on lause, mida sajad inimesed saavad Arvamusfestivali pildigaleriid vaadates rahulolu ning uhkusega öelda, sest Arvamusfestival saab teoks just tänu vabatahtlike tööle.”

Me lubame Sulle elumuutvat kogemust, sest…

  • Sind ootab ees missiooniga, avatud, toetav, lustlik, mitmekesisust väärtustav ja muutuste võimalikkusesse uskuv meeskond;
  • oled osa inspireeriva sõnarockifestivali loomisest ja saad panustada demokraatliku arutelukultuuri tugevnemisesse;
  • töötad koos oma valdkonna parimatega, saad sadu erialaseid ja isiklikke sõpru ning rikka kontaktide võrgustiku.
  • Kui sa tunned, et tahad ka olla osa meie ägedast vabatahtlike meeskonnast, siis anna endast märku SIIN ja liitu meiega juba 2020. aasta festivalil!Ootame nii noori omandama uusi kogemusi ja oskusi kui ka professionaale panustama oma erialaste teadmiste-oskuste-kontaktvõrgustikuga.

Mida vabatahtlik töö pakub?

Mida varem vabatahtlik tiimiga liitub, seda rohkematel Arvamusfestivali meeskonnaüritustel saab juba osaleda ning tutvuda meie ägeda kogukonnaga. Festivali eel, ajal ja järel toimuvad vabatahtlikele mõeldud tiimiüritused, kus saab teineteisega tutvuda ja õppida, millega tegelevad festivali eri valdkonnad, ning ka niisama lõbutseda-lõõgastuda. Saab töö tegemise ajal kuulata põnevaid arutelusid (töö ja lõbu koos).

Mida organisatsioon pakub?

Sa saad olla osa inspireeriva sõnarockifestivali loomisest ja saad panustada demokraatliku arutelukultuuri tugevnemisesse. Pakume majutust festivali ajaks.

Paide

Jäta tagasiside