[Lõppenud] Liidrina rahvusvahelisse vabatahtlike laagrisse Eestis

Tegevusvaldkond: Noorsootöö ja töö lastega, Vähemusrahvaste kultuuri ning lõimumise edendamine

Asukoht: Üle Eesti

Periood: 09.07.2022 - 11.09.2022

Igal aastal otsime aktiivseid inimesi, kes sooviksid ennast proovile panna Eestis toimuvates rahvusvahelistes laagrites liidrina. Laagri edu sõltub suuresti liidrile pandud ülesannete täitmisest, seega on laagriliidri roll väga oluline. Laagriliidri tähtsateks omadusteks on enesest lugupidamine, ausus, enesekindlus, julgus, õiglus, paindlikkus, hea huumorimeel, hea organiseerimisvõime ja oskus võtta initsiatiivi. Enamik laagreid toimuvad juulis ja augustis ja kestavad umbes 2 nädalat.

Milliseid oskuseid/vahendeid eeldatakse vabatahtlikelt

Rahvusvahelise noortelaagri liidri põhilisteks ülesanneteks on: koordineerida suhteid vabatahtlike, organiseeriva organisatsiooni, projektipartnerite (grupp, organisatsioon, vald, asutus vms) ja kohalike inimeste vahel; organiseerida vaba aja tegevusi; organiseerida tööd, et see oleks efektiivne; organiseerida laagris õppeprogrammi.

Mida vabatahtlik töö pakub?

Grupiliidrina saad väärtusliku juhtimiskogemuse ning hulgaliselt uusi kohalike ja rahvusvahelisi kontakte. Oleme sulle kogu protsessi vältel EstYESis alati toeks ning sulle ei kehti EstYESi projektis osalemise tasu.

Mida organisatsioon pakub?

Eelisõigust tulevastele noortevahetustele, koolitustele jm rahvusvahelistele projektidele. Rahvusvahelistel liidrikoolitustel osalemist ilma osalustasuta. Tasuta majutust ja söögikordi projekti vältel.

Jäta tagasiside