Otsime loomingulisi inimesi, kes soovivad ja oskavad kasutada nii oma pead kui ka käsi

Tegevusvaldkond: Kultuur ja kaunid kunstid

Asukoht: Tallinn

Periood: 07.05.2018

UKK vabatahtlikud saavad võimaluse õppida ja kasutada erinevaid organisatoorseid oskusi, muuhulgas suhtlemist kolleegidega, külastajatega ja külalistega, veebilehtede arendamist ja elektroonilist suhtlust, projektijuhtimist ja prioriteetide seadmist, aga ka kirjavahetust ja tõlkimist. UKK vabatahtlikuna saate arendada oma loomingulisi oskusi, osaledes ühistes kultuuriprojektides, õppides samal ajal tundma ka teisi kultuure.

Milliseid oskuseid/vahendeid eeldatakse vabatahtlikelt

UKK vabatahtliku peamisteks omadusteks on: positiivne suhtumine, mis tagab hea läbisaamise teistega, paindlikkus kohanemisel pidevalt lisanduvate projektidega, aga ka avatud meel, soov õppida pidevalt uusi asju. Väga hea oleks, kui UKK vabatahtlik oleks sinasõber arvutiga, oskaks kasutada internetti ja saata e-kirju, rääkida lisaks eesti keelele kas inglise või ukraina keelt.

Mida vabatahtlik töö pakub?

UKK vabatahtlikud saavad õppida motiveeritud ja loominguliste inimeste meeskonnalt. Vabatahtlikel on võimalus kohtuda ka huvitavate külaliskunstnikega ja kõrgetasemeliste külalistega, tutvustades neile Ukraina Kultuurikeskust. UKK vabatahtlikke juhendavad ka UKK vanemad ja kogenud töötajad, kes aitavad neil arendada oskusi, mida nad vajavad osaledes tulevikus erinevates organisatsioonides, avardades samal ajal ka oma kultuurilisi ja loomingulisi piire.

Mida organisatsioon pakub?

Oma partnerorganisatsiooni Labora kaudu pakub UKK vabatahtlikele võimaluse õppida, kuidas valmistada käsitsi paberit ja raamatuid ning omandada kalligraafia oskusi. UKK võõrustab mitmeid üritusi, sealhulgas kontserte, näitusi ja töötubasid, mille käigus vabatahtlikel on võimalus õppida, aidates kaasa ürituste korraldamisele. Vabatahtlikud kogunevad kõigi teiste töötajatega ühisele lõunasöögile, et arutada käimasolevaid projekte.

Vanalinn

Jäta tagasiside