Pesaleidja kiisud otsivad endale käpahoidjaid

Tegevusvaldkond: Loodushoid

Asukoht: Harjumaa, Tallinn

Periood: 01.01.2018

Pesaleidja tegutseb vaid tänu loomasõpradest vabatahtlikele, kes panustavad oma igapäevatöö või kooli ning perekonna kõrvalt hüljatud loomade abistamisse.

Vabatahtlikud hoolitsevad kiisude eest Pesaleidja kassitoas – sotsialiseerivad arglikke kasse, teostavad lihtsamaid raviprotseduure, koristavad kasside liivakaste. Alati on vaja abi pildistamisel, juttude kirjutamisel, tõlkimisel (soome, vene, inglise keelde), ürituste korraldamisel, kiisude transportimisel kliinikusse ja tagasi jne.

Milliseid oskuseid/vahendeid eeldatakse vabatahtlikelt

Vabatahtlikuks hakkamine ei nõua eelnevat kogemust, kuid eeldame, et soovid loomi abistada ning leiad selleks aega vähemalt paar korda kuus pikema aja vältel. Pakume uutele vabatahtlikele väljaõpet ning igakülgset toetust ja üheskoos leiame kindlsati valdkonna, kus Sina kõige rohkem aidata saaksid.

Uuelt vabatahtlikult ootame aktiivsust, loomaarmastust, teotahet, vanust vähemalt 18. eluaastat.

Mida vabatahtlik töö pakub?

Vabatahtliku töö kassitoas pakub palju uusi kogemusi kassidega ja loomadega üldse, nurruteraapiat kiisude poolt ning võimalust anda oma panus turvalise, tasakaalustatud ja hooliva ühiskonna kujundamisse.

Mida organisatsioon pakub?

  • Võimalus rakendada oma teadmisi ja oskusi erinevates valdkondades (nt. ürituste korraldamine, projektid, koostööpartnerite otsimine, annetuste kogumine, meenete valmistamine jne)
  • Sõbralikku ja toetavat meeskonda
  • Võimalust lüüa kaasa maailma paremaks muutmisel 🙂

Märkused

Lisainfoks kirjuta meile, anna ennast märku ning kutsume Sind kassitoa ning enda tegevustega tutvuma

Mustamäe

Jäta tagasiside