Otsi kodulehelt
Sulge otsing
Tagasi nimekirja

Põnev vabatahtlik töö Ungaris laste- ja noortega (LÜHIAJALINE)

  • Tegevuse kestvus: Määramata ajaks
  • Valdkond: Noorsootöö ja töö lastega
  • Asukoht: Nagyvázsony, Ungari

Otsime vabatahtlikke lühiajalisse projekti “Follow the Wind in Nagyvázsony II” (2-kuud) ja “Tittle-Tattle in Nagyvázsony III” (3-nädalat), mis toimuvad Nagyvázsony’s, Ungaris.
Projekti võtab vastu Fekete Sereg (http://www.fekete-sereg.hu/en/index.php). Projekti täpsemad algusajad on leitavad MTÜ Continuous Action kodulehelt (http://continuousaction.ee/?module=news&id=346).
Tegu on grupiprojektiga. Vabatahtlikud töötavad kohalike laste- ja noortega.

Milliseid oskuseid/vahendeid eeldatakse vabatahtlikelt

Projektis ei nõuta osalejalt erialast ettevalmistust, kuid vajalik on valmisolek osaleda projektis täismahus. Kasuks tuleb inglise keele oskus suhtlustasandil. Vabatahtlikuks Erasmus+ programmi alaprogramm vabatahtlik teenistus raames on võimalik minna noorel, kes on vanuses 17-30 aastat (antud projektis 18-30 aastat).

Mida vabatahtlik töö pakub?

Vabatahtlikule on organiseeritud saabumisjärgne koolitus ja juhendamine vastuvõtvas riigis, vaba aja tegevused, tutvumine kohaliku keele ja kultuuriga jm ning juhendamine tööülesannete täitmisel. Lisaks on korraldatud ettevalmistus MTÜ Continuous Action poolt enne projekti sõitmist. Projekt annab võimaluse enesearenguks, uue kultuuriga tutvumiseks.

Mida organisatsioon pakub?

Vabatahtlikuks Erasmus+ programmi raames on võimalik minna noorel, kes on vanuses 17-30 aastat (antud projektis 18-30 aastat). Vabatahtlikule ei kaasne projektis osalemisega kulusid: koolitused, kindlustus, elamine ja toitlustamine on rahastatud Erasmus+ programmi poolt. Transport Tallinnast projekti toimumiskohta ja tagasi on rahastatud projektis ettenähtud piirmäära ulatuses, mis Ungari puhul on 275€.

Märkused

Ootame sooviavaldusi esimesel võimalusel!

Kandideerimine

Täida avaldus siin või saada kiri vabatahtlik@continuousaction.ee või helista +372 5347 8623

  • Antud vormis kogutud isikuandmed (nimi, e-post, telefon) edastatakse vastavas kuulutuses märgitud kontaktisikule. Muul eesmärgil MTÜ Eesti Külaliikumine Kodukant teie isikuandmeid ei töötle.