Otsi kodulehelt
Sulge otsing
Tagasi nimekirja

Puuonni ehitamine Soomaal – rahvusvaheline noorte ehituslaager

  • Tegevuse kestvus: 15.06 - 21.06.2019
  • Valdkond: Keskkonnakaitse, loodushoid, säästev eluviis
  • Asukoht: Tipu küla, Soomaa rahvuspargis

Otsime rahvusvahelisesse ehituslaagrisse kaht vabatahtlikku Eestist. Laager toimub 15.-21. juunini Soomaa rahvuspargis Tipu Looduskoolis. Laagri ajal ehitame puuonni ja paigaldame, ehitame infotahvlite aluseid, paigaldame infotahvle lindudest ja ehitame linnupesasid. Tööaeg on päevas 7-8 tundi, vabaajal nt. läheme matkale, teeme lõket. Osalejad on kokku 12, pärit erinevatest riikidest. Suheldakse inglise keeles, ööbitakse grupitelkides ja koos tehakse süüa.

Milliseid oskuseid/vahendeid eeldatakse vabatahtlikelt

Oled 18- 30 aastat vana, soovid teha füüsilist tööd looduses, veeta aega toredas rahvusvahelises seltskonnas, oskad suhelda inglise keeles ja lepid lihtsate elutuingimustega (telgis ööbime oma matratsi ja magamiskotiga, kompostkäimla, välidušš), siis kandideeri vabatahtlikuks!!!

Mida vabatahtlik töö pakub?

Pakume sulle võimalust veeta suvel nädal aega rahvusvahelises seltskonnas ilusas looduspaigas. Laager annab hea võimalus areneda oma puutööoskusi ja praktiseerida inglise keelt.

Mida organisatsioon pakub?

Ööbimise ja toiduga seotud kulud katab MTÜ.

Kandideerimine

Täida avaldus siin või saada kiri info@tipulooduskool.ee või helista +372 5353 6961

  • Antud vormis kogutud isikuandmed (nimi, e-post, telefon) edastatakse vastavas kuulutuses märgitud kontaktisikule. Muul eesmärgil MTÜ Eesti Külaliikumine Kodukant teie isikuandmeid ei töötle.

Pakkumine aegub: 31.03.2019