Otsi kodulehelt
Sulge otsing
Tagasi nimekirja

Rahvusavaheline projektitöö Luksemburgis

  • Tegevuse kestvus: 15.09.2019 - 30.06.2020
  • Valdkond: Kohaliku elu edendamine
  • Asukoht: Luksemburg

Kas oled mõelnud, kuidas toimib rahvusvaheline noorsootöö Luksemburgis? Otsime vabatahtlikku appi Maison des Associations organisatsiooni, kelle tööülesanneteks saab erinevate kultuuriklubide juhtimine, kokandusõhtute korraldamine ja muude organisatsiooni igapäevaste programmide/projektide koordineerimine. Maison des Associations töötab vähemusrahvustega, pagulastega, asüülitaotlejatega jm.

Milliseid oskuseid/vahendeid eeldatakse vabatahtlikelt

Projektis ei nõuta osalejalt erialast ettevalmistust, kuid vajalik on valmisolek osaleda projektis täismahus. Vabatahtlikuks Euroopa Solidaarsuskorpus programmi raames on võimalik minna noorel, kes on vanuses 18-30 aastat.

Mida vabatahtlik töö pakub?

Vabatahtlikule on organiseeritud saabumisjärgne koolitus ja juhendamine ning erinevad vaba aja tegevused. Ettevalmistust projektis toetab MTÜ Continuous Action. Projekt annab võimaluse enesearenguks, uute tegevustega tutvumiseks.

Mida organisatsioon pakub?

Uusi kogemusi, tutvusi ning rahulolu vabatahtlikust tööst!
Vabatahtlikule ei kaasne projektis osalemisega kulusid. Lisaks makstakse vabatahtlikule taskuraha, mis on riigiti erinev.

Märkused

Sooviavaldust ootame esimesel võimalusel.

Kandideerimine

Täida avaldus siin või saada kiri vabatahtlik@continuousaction.ee või helista +372 5347 8623

  • Antud vormis kogutud isikuandmed (nimi, e-post, telefon) edastatakse vastavas kuulutuses märgitud kontaktisikule. Muul eesmärgil MTÜ Eesti Külaliikumine Kodukant teie isikuandmeid ei töötle.

Pakkumine aegub: 30.06.2020