SA Koeru Hooldekeskus ootab vabatahtlikke

Tegevusvaldkond: Sotsiaaltöö ja tervishoid

Asukoht: Järvamaa

Periood: 25.11.2018 - 30.11.2025

Kandideerimise lõpp: 01-11-2025

Meie juures saad omandada praktilisi kogemusi tööks eakate ja erivajadusega inimestega ning olla sõbraks ja abiliseks meie elanikele. Vabatahtlikud on oodatud meie elanike aega sisustama huvitavate tegevustega (käsitöö, meisterdamine,aiatöö jne) , lihtsalt vestlema või raamatuid ette lugema, õues jalutama, teatrisse või kultuuriüritustele viima, abistama mälestuste kirjapanekul, pakkuma hingelist tuge jne.

Milliseid oskuseid/vahendeid eeldatakse vabatahtlikelt

Vabatahtlik peaks olema rõõmsameelne ja avatud suhtleja, austama meie kodukorda ning suutma kinni pidada konfidentsiaalsusnõuetest.

Mida vabatahtlik töö pakub?

Meie elanike juures leiad endale häid sõpru, vanavanemad, keda sul ehk ei ole, saad tunda rõõmu heateost ja jagada oma oskusi. Samuti saab kogemusi eakate ja erivajadustega inimestega töötamiseks, õppida neid mõistma ja toetama.

Mida organisatsioon pakub?

Omalt poolt pakume võimalust soodsaks einestamiseks, pikaajalise vabatahtliku puhul saame pakkuda ööbimisvõimalust. Vabatahtlikud saavad tunda end meie töö- ja elanikepere täieõigusliku liikmena, võimalusel aitame nt huvitegevuseks vajalike materjalide ja tehnikaga, meie majasisesed üritused on kõigile tasuta.

Koeru

Jäta tagasiside