Otsi kodulehelt
Sulge otsing
Tagasi nimekirja

Sõida vabatahtlikuks Samarasse, Venemaale

  • Tegevuse kestvus: 01.04.2019 - 01.04.2020
  • Valdkond: Haridus ja teadus
  • Asukoht: Samara, Venemaa

Otsime hakkajat vabatahtlikku Euroopa Solidaarsuskorpuse projekti “Unified Actions”, mis algab kevadest 2019 Venemaal.

Milliseid oskuseid/vahendeid eeldatakse vabatahtlikelt

Projektis ei nõuta osalejalt erialast ettevalmistust, kuid vajalik on valmisolek osaleda projektis täismahus. Kasuks tuleb inglise keele oskus suhtlustasandil. Vabatahtlikuks Euroopa Solidaarsuskorpuse programmi raames on võimalik minna noorel, kes on vanuses 18-30 aastat.

Mida vabatahtlik töö pakub?

“Lastochki” eesmärgiks on toetada noortepoliitika arengut ja noorsootööd kohalikul tasandil, sh tutvustada Samara piirkonda erinevatele organisatsioonidele üle maailma. Vabatahtliku ülesandeks saab erinevate ürituste planeerimine ja läbiviimine koostöös projektimeeskonnaga Lastochki kontoris. Lisaks on vabatahtlikule organiseeritud saabumisjärgne koolitus ja juhendamine vastuvõtvas riigis, vaba aja tegevused, tutvumine kohaliku keele ja kultuuriga jm ning juhendamine tööülesannete täitmisel.

Mida organisatsioon pakub?

Vabatahtlikuks Euroopa Solidaarsuskorpuse programmi raames on võimalik minna noorel, kes on vanuses 18-30 aastat. Vabatahtlikule ei kaasne projektis osalemisega kulusid: koolitused, kindlustus, elamine ja toitlustamine on rahastatud Euroopa Solidaarsuskorpus programmi poolt. Transport Tallinnast projekti toimumiskohta ja tagasi on rahastatud projektis ettenähtud piirmäära ulatuses.

Kandideerimine

Täida avaldus siin või saada kiri vabatahtlik@continuousaction.ee või helista +372 688 1896

  • Antud vormis kogutud isikuandmed (nimi, e-post, telefon) edastatakse vastavas kuulutuses märgitud kontaktisikule. Muul eesmärgil MTÜ Eesti Külaliikumine Kodukant teie isikuandmeid ei töötle.

Pakkumine aegub: 01.04.2020