Otsi kodulehelt
Sulge otsing
Tagasi nimekirja

Traditsioonilise tantsu festival Sabatants otsib vabatahtlikke!

  • Tegevuse kestvus: 02.05 - 05.05.2019
  • Valdkond: Kultuur ja kaunid kunstid
  • Asukoht: Telliskivi Loomelinnak

Vabatahtlike kõige olulisem ülesanne festivali ajal on töö infolauas: piletite ja plaatide müük, festivalikülastajate vastuvõtt/tervitamine, vajadusel nende igakülgne abistamine ja informeerimine festivali oludest. Samuti festivali saali ettevalmistamine ja järelkoristus. Samuti ootame oma ridadesse vabatahtlikke, kel on huvi jäädvustada festivali videos ja pildis.

Milliseid oskuseid/vahendeid eeldatakse vabatahtlikelt

Julget pealehakkamist, head tuju ja huvi traditsioonilise muusika ja tantsu vastu!

Mida vabatahtlik töö pakub?

Ole osaline ühe Eestis ainulaadse ja ägeda tantsufestivali korraldamisele! Saad arendada oma suhtlemis- ja müügitööoskuseid ning kohtuda uute ja põnevate inimestega. Ülesanded on jõukohased, seltskond vahva ning muusikat ja tantsulusti jagub igaks päevaks!

Mida organisatsioon pakub?

Kõik vabatahtlikud saavad festivalipassi ja tasuta toitlustuse festivali ajal. Tööülesannete kõrvalt jääb piisavalt aega, et osaleda seminaridel, õpitubades ja tantsuõhtutel. Uued tutvused ja teadmised on garanteeritud. Kui tantsupisikut veel ei ole, siis selle anname ka tasuta kaasa 😉

Kandideerimine

Täida avaldus siin või saada kiri info@sabatants.ee või helista +372 5649 1968

  • Antud vormis kogutud isikuandmed (nimi, e-post, telefon) edastatakse vastavas kuulutuses märgitud kontaktisikule. Muul eesmärgil MTÜ Eesti Külaliikumine Kodukant teie isikuandmeid ei töötle.

Pakkumine aegub: 29.04.2019