Otsi kodulehelt
Sulge otsing
Tagasi nimekirja

Tule vabatahtlikuks Norra Bremanger omavalitsusse!

  • Tegevuse kestvus: 01.09.2018 - 01.07.2019
  • Valdkond: Noorsootöö ja töö lastega
  • Asukoht: Bremanger, Norra

Otsime vabatahtlikku Eestist saama osa Erasmus+ programmi pikaajalisest vabatahtliku teenistuse projektist “Jump in It”, mis algab septembrist 2018 Norras (kestusega 10 kuud).

Milliseid oskuseid/vahendeid eeldatakse vabatahtlikelt

Projektis ei nõuta osalejalt erialast ettevalmistust, kuid vajalik on valmisolek töötada erinevatest kultuuridest pärit noortega. Kasuks tuleb inglise keele oskus suhtlustasandil. Vabatahtlikuks Erasmus+ programmi raames on võimalik minna noorel, kes on vanuses 17-30 aastat (antud projektis 18-30 aastat).
NB! Projekti raames on vajalik juhiluba kuna Bremanger omavalitsuse raames on tegevused hajutatud maapiirkonnas.

Mida vabatahtlik töö pakub?

Vabatahtlikule on organiseeritud saabumisjärgne koolitus ja juhendamine vastuvõtvas riigis, vaba aja tegevused, tutvumine kohaliku keele ja kultuuriga jm ning juhendamine tööülesannete täitmisel. Lisaks on korraldatud ettevalmistus MTÜ Continuous Action poolt enne projekti sõitmist. Projekt annab võimaluse enesearenguks ning võimaluse töötada laste, noorte ja täiskasvanutega vanuses 10-30.a.

Mida organisatsioon pakub?

Vabatahtlikuks Erasmus+ programmi raames on võimalik minna noorel, kes on vanuses 17-30 aastat (antud projektis 18-30 aastat). Vabatahtlikule ei kaasne projektis osalemisega kulusid: koolitused, kindlustus, elamine ja toitlustamine on rahastatud Erasmus+ programmi poolt. Transport Tallinnast projekti toimumiskohta ja tagasi on rahastatud projektis ettenähtud piirmäära ulatuses.

Märkused

Sooviavaldusi ootame esimesel võimalusel!

Kandideerimine

Täida avaldus siin või saada kiri vabatahtlik@continuousaction.ee või helista +372 688 1896

  • Antud vormis kogutud isikuandmed (nimi, e-post, telefon) edastatakse vastavas kuulutuses märgitud kontaktisikule. Muul eesmärgil MTÜ Eesti Külaliikumine Kodukant teie isikuandmeid ei töötle.

Pakkumine aegub: 01.07.2019