[Lõppenud] Tule vabatahtlikuks Saksamaale (algusega oktoober 2020)

Tegevusvaldkond: Kodanikuühiskonna areng

Asukoht: Välismaa

Sihtgrupp: Eraisikule

Online või kohapealne tegevus: Kohapeal

NaturKultur e.V. ootab enda tegevustega liituma 2 vabatahtlikku, kellest üks töötab NaturKultur e.V. Bremen kontoris ja teine Theatre11 Bremen juures.
Projektide eelduslik kestus on 12 kuud algusega oktoobrist 2020.

Tutvu mõlema organisatsiooniga:
NaturKultur e.V. Bremen: https://naturkultur.eu/12-months-esc-with-naturkultur-achieve-recognition-through-social-media/
Theatre11 Bremen: https://naturkultur.eu/arts-theater11/

Milliseid oskuseid/vahendeid eeldatakse vabatahtlikelt

Projektis ei nõuta osalejalt erialast ettevalmistust, kuid vajalik on valmisolek osaleda projektis täismahus. Euroopa Solidaarsuskorpuse programmis saab osaleda noor, kes on vanuses 18-30 aastat ning ei ole varasemalt selles programmis (ja Euroopa Noored, Erasmus+ programmides) vabatahtlikku teenistust teinud.

Mida vabatahtlik töö pakub?

Uusi kogemusi, tutvusi ning teadmisi erinevatest programmidest ja rahvusvahelistest võimalustest. Vabatahtlikule ei kaasne projektis osalemisega kulusid. Lisaks makstakse vabatahtlikule taskuraha. Vabatahtliku elamis-, toitlustus- ja koolituskulud on kaetud vastavalt Euroopa Solidaarsuskorpus programmi reeglitele.

Mida organisatsioon pakub?

Vabatahtlikule on organiseeritud saabumisjärgne koolitus ja juhendamine ning erinevad vaba aja tegevused. Ettevalmistust projekti eelselt ning järeltegevusi pakub MTÜ Continuous Action.

Jäta tagasiside