Otsi kodulehelt
Sulge otsing
Tagasi nimekirja

Uute vabatahtlike metsalaagrikoolitus ootab kõiki skaudihuvilisi!

  • Tegevuse kestvus: 06.09 - 08.09.2019
  • Valdkond: Noorsootöö ja töö lastega
  • Asukoht: Türi vald, Rassi küla, Tagametsa Jahiloss

Uute vabatahtlike metsalaagri koolitusel on Sul võimalik kogeda seda, mida kogeb skaut metsas. Lisaks anname Sulle teadmised ja kogemused lõkketegemisest, matkamisest, sõlmedest, lipuheiskamisest ja skautlusest laiemalt. Oodatud on kõik vabatahtlikud, kes mingil moel skautluses tegutseda soovivad või lihtsalt laiemat pilti skautlusest saada soovivad.

Milliseid oskuseid/vahendeid eeldatakse vabatahtlikelt

Eelnevad teadmised ja oskused ei ole vajalikud, piisab huvist ja uudishimust skautluse vastu. Küll aga ole valmis metsaeluks ja uuteks huvitavateks teadmisteks ja oskusteks. Koolituse osavõtutasu on 15 €, mis sisaldab nii materjale, programmi kui ka toitlustust.

Mida vabatahtlik töö pakub?

Koolituse eesmärgiks on pakkuda osalejatele metsalaagris olemise kogemust ning paralleelselt õpetada sellisteks olukordadeks vajalikke oskusi ja teadmisi. Koolituse jooksul tutvutakse ka teiste skautluses tegutsevate vabatahtlikega. Koolitusel oalejad elavad telkides, teevad ise lõket ning lõkkel süüa, õpime praktilisi oskuseid, mida läheb vaja matkal/laagris ja kogeme nii Tagametsa metsast olemist kui skautlikku meeskonnavaimu.

Mida organisatsioon pakub?

Kui Sul tekib pärast metsalaagri koolitust suurem huvi skautluse vastu, ootame Sind väga meie perre toimetama ja leiame kindlasti ka just Sulle sobiva väljundi.

Kandideerimine

Täida avaldus siin või saada kiri personal@skaut.ee või helista +372 553 4349

  • Antud vormis kogutud isikuandmed (nimi, e-post, telefon) edastatakse vastavas kuulutuses märgitud kontaktisikule. Muul eesmärgil MTÜ Eesti Külaliikumine Kodukant teie isikuandmeid ei töötle.

Pakkumine aegub: 01.09.2019