Otsi kodulehelt
Sulge otsing
Tagasi nimekirja

Vabatahtlikuks Armeeniasse

  • Tegevuse kestvus: 01.05.2019 - 01.05.2020
  • Valdkond: Noorsootöö ja töö lastega
  • Asukoht: Gyumri, Armeenia

Osale vabatahtliku teenistuse projektis “Create Opportunities” Armeenias, mis algab maist 2019 (12-kuud). Vabatahtlikku ootab Gyumri Youth Initiative Center (https://yic.am/en/), mille eesmärgiks on parandada noorte elukvaliteeti läbi noortekeskuste tegevuse kaudu. Vabatahtliku tööülesanneteks organisatsioonis saavad olema kohalikele noortele tegevuste läbiviimine ja planeerimine, linnas toimuvate ürituste kaaskorraldamine ning mais 2018 avatud noortemaja töötajate abistamine noorsootöös.

Milliseid oskuseid/vahendeid eeldatakse vabatahtlikelt

Projektis ei nõuta osalejalt erialast ettevalmistust, kuid vajalik on valmisolek osaleda projektis täismahus. Kasuks tuleb inglise keele oskus suhtlustasandil. Vabatahtlikuks Erasmus+ programmi alaprogramm vabatahtlik teenistus raames on võimalik minna noorel, kes on vanuses 17-30 aastat (antud projektis 18-30 aastat).

Mida vabatahtlik töö pakub?

Vabatahtlikule on organiseeritud saabumisjärgne koolitus ja juhendamine vastuvõtvas riigis, vaba aja tegevused, tutvumine kohaliku keele ja kultuuriga jm ning juhendamine tööülesannete täitmisel. Lisaks on korraldatud ettevalmistus MTÜ Continuous Action poolt enne projekti sõitmist. Projekt annab võimaluse enesearenguks, uue kultuuriga tutvumiseks.

Mida organisatsioon pakub?

Vabatahtlikuks Erasmus+ programmi raames on võimalik minna noorel, kes on vanuses 17-30 aastat (antud projektis 18-30 aastat). Vabatahtlikule ei kaasne projektis osalemisega kulusid: koolitused, kindlustus, elamine ja toitlustamine on rahastatud Erasmus+ programmi poolt. Transport Tallinnast projekti toimumiskohta ja tagasi on rahastatud projektis ettenähtud piirmäära ulatuses.

Märkused

Tegevused toimuvad 12-kuud!

Kandideerimine

Täida avaldus siin või saada kiri vabatahtlik@continuousaction.ee või helista +372 688 1896

  • Antud vormis kogutud isikuandmed (nimi, e-post, telefon) edastatakse vastavas kuulutuses märgitud kontaktisikule. Muul eesmärgil MTÜ Eesti Külaliikumine Kodukant teie isikuandmeid ei töötle.

Pakkumine aegub: 01.05.2020