Otsi kodulehelt
Sulge otsing
Tagasi nimekirja

Vabatahtlikuks Hispaaniasse

  • Tegevuse kestvus: 01.12.2018 - 31.08.2019
  • Valdkond: Inimõiguste ja põhivabaduste kaitse
  • Asukoht: Barcelona

Osale vabatahtliku töö projektis “Create Opportunities”, mis on planeeritud algama sügisel 2018 Barcelonas, Hispaanias. Vabatahtlikku ootab FCV, mis tegeleb erinevate konfliktijuhtimismetoodikate (conflict management) väljaarendamisega ning rahu ehitamisega (peace building).

Milliseid oskuseid/vahendeid eeldatakse vabatahtlikelt

Projektis ei nõuta osalejalt erialast ettevalmistust, kuid vajalik on valmisolek osaleda projektis täismahus. Kasuks tuleb inglise keele oskus suhtlustasandil. Vabatahtlikuks Erasmus+ programmi alaprogramm vabatahtlik teenistus raames on võimalik minna noorel, kes on vanuses 17-30 aastat (antud projektis 18-30 aastat).
NB! Vaata lisa vastuvõtva organisatsiooni kohta siit: http://www.continuousaction.ee/upload/file/Create%20Opportunities_FCV.pdf

Mida vabatahtlik töö pakub?

Vabatahtlikule on organiseeritud saabumisjärgne koolitus ja juhendamine vastuvõtvas riigis, vaba aja tegevused, tutvumine kohaliku keele ja kultuuriga jm ning juhendamine tööülesannete täitmisel. Lisaks on korraldatud ettevalmistus MTÜ Continuous Action poolt enne projekti sõitmist. Projekt annab võimaluse enesearenguks, uue kultuuriga tutvumiseks.

Mida organisatsioon pakub?

Vabatahtlikuks Erasmus+ programmi raames on võimalik minna noorel, kes on vanuses 17-30 aastat (antud projektis 18-30 aastat). Vabatahtlikule ei kaasne projektis osalemisega kulusid: koolitused, kindlustus, elamine ja toitlustamine on rahastatud Erasmus+ programmi poolt. Transport Tallinnast projekti toimumiskohta ja tagasi on rahastatud projektis ettenähtud piirmäära ulatuses.

Märkused

Sooviavaldust ootame esimesel võimalusel!

Kandideerimine

Täida avaldus siin või saada kiri vabatahtlik@continuousaction.ee või helista +372 6881 896

  • Antud vormis kogutud isikuandmed (nimi, e-post, telefon) edastatakse vastavas kuulutuses märgitud kontaktisikule. Muul eesmärgil MTÜ Eesti Külaliikumine Kodukant teie isikuandmeid ei töötle.

Pakkumine aegub: 31.08.2019