Otsi kodulehelt
Sulge otsing
Tagasi nimekirja

Vabatahtlikuks kuulajaks!

  • Tegevuse kestvus: 10.04 - 19.12.2019
  • Valdkond: Sotsiaaltöö ja tervishoid
  • Asukoht: Tartu

Pakume Sulle võimalust osaleda psühhiaatriliste patsientide aitamises. Inimesele, kes on kokku puutunud mõne raske vaimse tervise häirega ja on saanud haiglaravi, võib olla raske naasta kodusesse keskkonda. Seetõttu on oluline , et oleks olemas vähemalt keegi, kes tunneb kindlaks määratud ajaperioodi jooksul siirast huvi tema käekäigu vastu.

Milliseid oskuseid/vahendeid eeldatakse vabatahtlikelt

Vabatahtlikul on võimalus läbida vabatahtlike kuulajate koolitus. oolitus toimub 16. ja 17. aprillil 10.00-17.00 Tartu Vaimse Tervise Hooldekeskuses. Koolitusel pakutakse tasuta lõunat ja loomulikult on kohvipausid. Koolitust viivad läbi oma ala parimad. Kahepäevane sessioon annab ülevaate sellest, kuidas suhelda ja suhestuda inimesega, kes on väljunud haiglaravilt. Sinu võimalus on pakkuda inimlikku tuge ja aidata uuesti kohaneda koduses keskkonnas. Toetamisprotsessi raames pakutakse supervisiooni!

Mida vabatahtlik töö pakub?

Vabatahtliku kuulaja roll annab eelkõige teadmised ja oskused, kuidas psühhiaatriliste probleemidega inimestega suhelda ja suhestuda (koolituse läbimine) ja samas on võimalus seda kohe ka praktikasse rakendada.

Mida organisatsioon pakub?

  • 2 päevane koolitus
  • koolituse raames lõuna ja kohvipausid
  • supervisioon

Kandideerimine

Täida avaldus siin või saada kiri riinakenn@hot.ee või helista +372 5397 1245

  • Antud vormis kogutud isikuandmed (nimi, e-post, telefon) edastatakse vastavas kuulutuses märgitud kontaktisikule. Muul eesmärgil MTÜ Eesti Külaliikumine Kodukant teie isikuandmeid ei töötle.

Pakkumine aegub: 10.04.2019