Otsi kodulehelt
Sulge otsing
Tagasi nimekirja

Vabatahtlikuks Prantsusmaale

  • Tegevuse kestvus: Määramata ajaks
  • Valdkond: Kohaliku elu edendamine
  • Asukoht: Bedeille, Prantsusmaa

Osale vabatahtliku teenistuse projektis “Create Opportunities” Prantsusmaal, mis algab sügisel 2018. Vabatahtlikku ootab Solafrika (http://solafrika.com/), mis pakub tegevusvõimalusi maapiirkonnas, tegutsedes igapäevaselt Lõuna-Prantsusmaal Püreneede ääres. Vabatahtliku töö raames saab näha, kuidas sünnivad rahvusvahelised projektid, olles kaasatud projektide kirjutamisse, aruandlusse ja tegevuste juhendamisse. Lisaks abistab noor kohalike keskkonnateemaliste töölaagrite läbiviimisel.

Milliseid oskuseid/vahendeid eeldatakse vabatahtlikelt

Projektis osalemiseks on kohustus omada juhilube. Projektis ei nõuta osalejalt erialast ettevalmistust, kuid vajalik on valmisolek osaleda projektis täismahus. Kasuks tuleb inglise keele oskus suhtlustasandil. Vabatahtlikuks Erasmus+ programmi alaprogramm vabatahtlik teenistus raames on võimalik minna noorel, kes on vanuses 17-30 aastat (antud projektis 18-30 aastat).

Mida vabatahtlik töö pakub?

Vabatahtlikule on organiseeritud saabumisjärgne koolitus ja juhendamine vastuvõtvas riigis, vaba aja tegevused, tutvumine kohaliku keele ja kultuuriga jm ning juhendamine tööülesannete täitmisel. Lisaks on korraldatud ettevalmistus MTÜ Continuous Action poolt enne projekti sõitmist. Projekt annab võimaluse enesearenguks, uue kultuuriga tutvumiseks.

Mida organisatsioon pakub?

Vabatahtlikuks Erasmus+ programmi raames on võimalik minna noorel, kes on vanuses 17-30 aastat (antud projektis 18-30 aastat). Vabatahtlikule ei kaasne projektis osalemisega kulusid: koolitused, kindlustus, elamine ja toitlustamine on rahastatud Erasmus+ programmi poolt. Transport Tallinnast projekti toimumiskohta ja tagasi on rahastatud projektis ettenähtud piirmäära ulatuses.

Kandideerimine

Täida avaldus siin või saada kiri vabatahtlik@continuousaction.ee või helista +372 688 1896

  • Antud vormis kogutud isikuandmed (nimi, e-post, telefon) edastatakse vastavas kuulutuses märgitud kontaktisikule. Muul eesmärgil MTÜ Eesti Külaliikumine Kodukant teie isikuandmeid ei töötle.