Otsi kodulehelt
Sulge otsing
Tagasi nimekirja

Vabatahtlikuks Rootsi

  • Tegevuse kestvus: 01.03 - 31.12.2018
  • Valdkond: Keskkonnakaitse, loodushoid, säästev eluviis
  • Asukoht: Göteborg, Rootsi

Otsime vabatahtlikku Eestist Euroopa vabatahtliku teenistuse pikaajalisse projekti, mille tegevused toimuvad Göteburgi lähistel algusega märtsist 2018 (10 kuud).

Milliseid oskuseid/vahendeid eeldatakse vabatahtlikelt

Projektis ei nõuta osalejalt erialast ettevalmistust, kuid vajalik on valmisolek töötada erinevatest kultuuridest pärit noortega. Kasuks tuleb inglise keele oskus suhtlustasandil. Vabatahtlikuks Erasmus+ programmi alaprogramm Euroopa vabatahtlik teenistus raames on võimalik minna noorel, kes on vanuses 17-30 aastat (antud projektis 18-30 aastat).
NB! Projektis on vabatahtlikul väga lihtsad elamistingimused. Vaata lisa vastuvõtva organisatsiooni kohta siit: http://www.hastekasen.se/Ekoby/evs.htm

Mida vabatahtlik töö pakub?

Vabatahtlikule on organiseeritud saabumisjärgne koolitus ja juhendamine vastuvõtvas riigis, vaba aja tegevused, tutvumine kohaliku keele ja kultuuriga jm ning juhendamine tööülesannete täitmisel. Lisaks on korraldatud ettevalmistus MTÜ Continuous Action poolt enne projekti sõitmist. Projekt annab võimaluse enesearenguks, uue kultuuriga tutvumiseks ja tööks rahvusvaheliste projektidega. Loe juurde: http://www.hastekasen.se/Ekoby/evs.html

Mida organisatsioon pakub?

Vabatahtlikuks Erasmus+ programmi alaprogramm Euroopa vabatahtlik teenistus raames on võimalik minna noorel, kes on vanuses 17-30 aastat (antud projektis 18-30 aastat). Vabatahtlikule ei kaasne projektis osalemisega kulusid: koolitused, kindlustus, elamine ja toitlustamine on rahastatud Erasmus+ programmi poolt. Transport Tallinnast projekti toimumiskohta ja tagasi on rahastatud projektis ettenähtud piirmäära ulatuses, mis selles projektis on 170€.

Märkused

Sooviavaldusi ootame esimesel võimalusel!

Kandideerimine

Täida avaldus siin või saada kiri annli@continuousaction.ee või helista +372 688 1896

  • Antud vormis kogutud isikuandmed (nimi, e-post, telefon) edastatakse vastavas kuulutuses märgitud kontaktisikule. Muul eesmärgil MTÜ Eesti Külaliikumine Kodukant teie isikuandmeid ei töötle.

Pakkumine aegub: 31.12.2018