Otsi kodulehelt
Sulge otsing
Tagasi nimekirja

Alustavatel vabatahtlike kaasajatel on taas võimalik osaleda vabatahtlike kaasajate ABC koolitusel

On juba traditsiooniks saamas, 1-2 korda aastas korraldab Eesti Külaliikumine Kodukant vabatahtlike kaasamise ABC koolituse, et pakkuda tuge alles alustavatele vabatahtlike kaasajatele, aga ka teistele vabatahtlikega töötavatele inimestele, kes soovivad värskendada oma vabatahtlike kaasamise alaseid teadmisi.

Sellel sügisel toimub koolitus 6. novembril kell 15.00 – 19.00 Tallinnas, Sirge 2 II korruse nõupidamise ruumis. Koolituse eesmärk on anda ülevaade vabatahtliku tegevuse korraldamise põhitõdedest, et toetada koolitusel osalenute tööd vabatahtlikega.

Koolituse kava:

15:00 Sissejuhatus ja tutvumisring
15:15 Vabatahtlik ja vabatahtlik tegevus – ühine arusaam mõistetest
16:00 -18:00 Vabatahtliku juhtimise ringi: planeerimine; värbamine; sisseelamine ja koolitus; juhtimine ja hindamine; motiveerimine ja tunnustamine. Vahele mahub ka lõunapaus.
18:00 -19:00 Vabatahtliku tegevuse maastik Eestis, kust saada nõu, kust toetust oma tegevustele: Vabatahtlike Värav, vabatahtliku tegevuse võrgustik, muud põnevad algatused ja projektid.

Koolitus on tasuline, osalejale maksab see 20 eurot (sisaldab ka materjale ja kohvipausi). NB! Pärast koolitust on võimalik küsida koolitajatelt individuaalset nõustamist. Koolitajad: Eha Paas, Liikumise Kodukant vabatahtliku tegevuse valdkonnajuht ja Anu Viltrop, Vabatahtlike Värava toimetaja.

Registreeri ennast koolitusele hiljemalt 2. novembriks siin.

Lisainfo:
Eha Paas
Vabatahtliku tegevuse valdkonna juht
Liikumine Kodukant
tel: +372 5305 2506

Tagasi nimekirja