Otsi kodulehelt
Sulge otsing
Tagasi nimekirja

Eesti Loomakaitse Selts otsib oma ridadesse uusi ja hakkajaid loomasõpru

Eesti Loomakaitse Selts alustab uut aastat värskete hingede püüdmisega. Organisatsiooni otsitakse juurde vabatahtlikke ja liikmeid, kes toetaksid seltsi tegevust ja tooksid juurde uusi ideid.

ELS kui ka mitmed teised loomakaitse organisatsioonid sõltuvad oma tegevuses peamiselt vabatahtlike abist. Nemad on need, kes aitavad täita organisatsioonide eesmärke ja on toeks igapäevatöödes. Seetõttu on alati ideedest pungil ja tegusad inimesed loomakaitsesse teretulnud.

Seltsis tegutseb üle 170 vabatahtliku, igakuiselt aitasid 2018. aastal kaasa neist 26, kes panustasid kokku rohkem kui 2000 tundi oma aega loomade heaks. „ELS-i vabatahtlikud on väga aktiivsed erinevatel tegevusaladel. Näiteks antakse oma panus nii loomade pidamistingimuste kontrollimisega, kodututele loomadele hoiukodu pakkumisega, kampaaniate korraldamise ja materjalide ettevalmistamisega, üritustel seltsi esindamisega, pildistamisega kui ka organisatsiooni arendamisega,” kommenteeris seltsi vabatahtlike juhendaja Marika Midro.

DELFI

Loe lähemalt

Tagasi nimekirja