Otsi kodulehelt
Sulge otsing
Tagasi nimekirja

Tänavuse pardiralliga koguti üle 200 000 euro

Kadrioru pargi heategevuslikul pardirallil astus taas võistlustulle 14 000 vanniparti. Heategevusliku pardiralliga koguti tänavu üle 200 000 euro. ERR Menu tegi partide vettelaskmisest otseülekande.

Mullusel pardirallil annetati vähihaigete laste ja nende vanemate toetuseks 98 000 eurot. Lisaks eraannetajatele tegid seekord hulganisti annetusi paljud ettevõtted, vahendas “Aktuaalne kaamera”.

Esimesest pardirallist on möödas neli aastat ning iga aastaga on tulnud juurde inimesi, kes on otsustanud osta võistlev part ja panustada heategevusse.

“Minu meelest on olnud Eesti rahva soov minna heategevuslike üritustega kaasa kogu aega ikka väga suur – kõik saated kui aktsioonid toimivad Eestis vägagi hästi,” rääkis pardiralli algataja Märt Avandi.

Küsimusele, kas riik võiks ja peaks rohkem vähihaigeid lapsi ja nende peresid toetama, ütles Avandi, et võiks küll, kuid pardiralli korraldajad selliste mõtetega oma pead ei vaeva.

“Meie teeme nii hästi kui oskame ja katsume neid auke lappida, kus riik hätta jääb. Muidugi võiks, jah. Igasuguseid asju võiks. Aga neid asju on väga-väga palju,” rääkis ta.

ERR

Vaata lähemalt

Tagasi nimekirja