Otsi kodulehelt
Sulge otsing
Tagasi nimekirja

Kolm väljapaistvat ühendust saavad vabatahtliku sõbra märgi

18. novembril, vabatahtliku tegevuse laadal, annab Eesti Külaliikumine Kodukant koostöös siseministeeriumiga üle vabatahtliku sõbra märgid kolmele ühendusele, kes on näidanud oma head taset ja professionaalsust vabatahtlike kaasajana. Kõik need ühendused on edukalt läbinud Kodukandi läbi viidud arendusprogrammi.

Juba sellel laupäeval annab Liikumine Kodukant koostöös siseministeeriumiga vabatahtliku tegevuse laadal üle vabatahtliku sõbra märgised kolmele ühendusele, kes on edukalt läbinud Kodukandi vabatahtliku tegevuse auditi ning nõustamisprogrammi. Vabatahtliku sõbra märgis on kvaliteedimärk, millega tunnustatakse vabatahtlike kaasamise head taset ja professionaalsust organisatsioonides. Esimesed märgised jagati 2015. aastal, tänaseks on vabatahtliku sõbra märgi pälvinud 38 ühendust ja avaliku sektori asutust.

Vabatahtliku tegevuse laat toimub 18. novembril Tallinna Lauluväljakul. Laadal tutvustavad ligi 40 vabaühendust ning avaliku sektori asutust oma vabatahtliku tegevuse võimalusi tallinlastele ja harjumaalastele. „Laadale ootame huvilisi tutvuma erinevate ühenduste ning nende pakutavate võimalustega. Esindatud on ühendused alates Kaitseliidust kuni külaliikumiseni ning seega peaks sobiva võimaluse leidma endale iga soovija. Lisaks osta vabatahtlike valmistatud roogi ning kuulata vabatahtlikult esinevate muusikute minikontsete,“ soovitab vabatahtliku valdkonna juht Eha Paas julgelt laadalt läbi astuma.

Lisainfo:
Eha Paas
Vabatahtliku valdkonna juht
Eesti Külaliikumine Kodukant
e-post: eha@kodukant.ee
tel: +372 517 0214

Lisainfo vabatahtliku sõbra märgi kohta: http://vabatahtlikud.ee/organisatsioonile/vabatahtliku-sobra-mark/

Lisainfo vabatahtliku tegevuse laada kohta:
http://vabatahtlikud.ee/vabatahtlik-tegevus/vabatahtliku-tegevuse-laat/

Vabatahtliku sõbra märgis antakse üle järgnevatele ühendustele:
MTÜ Noortevahetuse Arengu Ühing EstYES
SA Teaduskeskus AHHAA
Heategevusfond Südamete Soojus MTÜ

Tagasi nimekirja