Otsi kodulehelt
Sulge otsing
Tagasi nimekirja

Tunnusta noort “Hea Eeskuju” konkursil

MTÜ Noortekonverentsid kutsub üles esitama oma eeskujusid üle-Eestilisele noorte tunnustuskonkursile “Hea Eeskuju 2017”. Kas sina ka imestab kuidas su sõber  mõnikord jaksab rohkem kui teised? Miks on ta kaasatud nii paljude organisatsioonide töösse või miks on ta ellu kutsunud või algatanud mõne kogukonda arendava teo? Kes on Sulle eeskujuks?

Nüüd on Sul võimalus öelda oma sõbrale aitäh või jagada tema heategusid ka teistega. Sul on võimalik anda oma sõbrale 1500 € stipendium, mille on sel korral välja pannud Olerex AS. Kõige selle jaoks piisab vaid sellest kui esitad meile oma eeskujust loo HEA EESKUJU kodulehel. Seda aga kärmesti, sest konkurss lõpeb 4. novembri südaööl.

Kõikide esitatud lugude seast valib žürii Riigikogu esimehe ja konkursi patrooni Eiki Nestori ja teiste organisatsioonidega välja finalistid ning selleaastase Hea Eeskuju 2017 laureaadi. Kõik kandidaadid on oodatud osalema ka noortekonverentsil “Lahe Koolipäev”, mis toimub 29. novembril Nordea Kontserdimajas. Lisainfo noortekonverentsi kohta leiab kodulehelt.

Meie kiires maailmas ei pruugi alati olla aega, et teisi tunnustada. Just tunnustamine ja märkamine on eriline! Aita sellele kaasa!

Parim viis inimese tänamiseks on tema esile tõstmine ja aitäh ütlemine.

Lisainfo ja küsimused:

Annli Heinsalu
Hea Eeskuju 2017 konkursi koordinaator
Lahe Koolipäev 2017
annli@heaeeskuju.ee
www.heaeeskuju.ee

Tagasi nimekirja