Otsi kodulehelt
Sulge otsing
Tagasi nimekirja

Vanglad pakuvad võimalust tutvuda vabatahtlikuna kriminaalhooldaja tööga

Vanglateenistus alustas värbamiskampaaniaga kriminaalhooldajate leidmiseks, mille raames pakutakse võimalust kriminaalhooldaja tööd ka vabatahtlikuna proovida.

Justiitsministeeriumi vanglate osakonna nõuniku Külli Guljavini sõnul on kampaania eesmärgiks leida tööle uusi inimesi ning tutvustada laiemalt kriminaalhooldajate tööd.

“Peab tunnistama, et inimesed teavad kriminaalhooldusest ja kriminaalhooldajate tööst üsna vähe, mistõttu tahame seda põnevat ametit justiitssüsteemis lähemalt tutvustada ning loomulikult meile ka uusi inimesi tööle kutsuda,” selgitas Guljavin.

Kriminaalhooldajana töötamise eelduseks on rakenduslik või akadeemiline kõrgharidus psühholoogia, pedagoogika, sotsiaaltöö, õigusteaduse või korrektsiooni vallas, sel aastal pakutakse aga võimalust seda ametit ka vabatahtlikuna proovida.

“Töötamine vabatahtlikuna annab võimaluse lähemalt näha, mida töö kriminaalhoolduses endast kujutab. Eelkõige ootame tudengeid, kelle jaoks on see ka hea võimalus praktika läbiviimiseks. Lisaks ootame kõiki neid, kes soovivad anda oma panuse selleks, et elu Eestis parem ja turvalisem oleks, ning kes kaaluvad karjääri justiitssüsteemis,” ütles Guljavin.

ERR

Loe lähemalt

Tagasi nimekirja