Otsi kodulehelt
Sulge otsing

Vabatahtliku tegevuse laat

18. novembril 2017 toimus Tallinna lauluväljakule kokku Tallinna ja Harjumaa vabatahtliku tegevuse ühendused, et tutvustada iseendid ja oma tegevusi. Kelleski neist tunned sa ära iseenda, oma mõtted ja arusaamad. Keegi neist tekitab sinus soovi kaasa lüüa ja midagi paremaks muuta. Kellegagi neist hakkad sa tulevikus tegema suuri tegusid, et muuta kogukond ja ühiskond tervikuna veelgi paremaks.

Vabatahtliku tegevuse laadale oled sa oodatud sõltumata oma soost, vanusest või perekonnaseisust. sa vajad ainult tahet midagi paremaks muuta ja meie aitame sul leida selleks sobiva võimaluse. Kohal on ligi 50 erinevat ühendust, et kõnetada neid, kes märkavad enda kõrval ka teisi ja soovivad anda oma panuse. Täna Sa veel ei tea, kas aitad tulevikus loomade varjupaika või liitud vabatahtliku päästekomandoga, kuid laadal saabub tõehetk. Segadusse sattumist kartma ei pea, sest kes on otsustanud vabatahtlikuna oma panuse anda, see kuulab, mida süda ütleb ega eksi kunagi.

Kui kahtled, kas sul on ikka piisavalt aega, energiat ja oskusi vabatahtlikuna tegutsemiseks, siis tule ikkagi kohale ja luba meil sind julgustada. Me räägime sulle ausalt oma kogemustest, võitudest ja isegi kaotusest, millest on saanud õppetunnid. Räägime uutest sõpradest ja tuttavatest, katsumustest ja hetkedest, mis inimesi liidavad. Räägime sellest, kuidas maailmavaade avardub ja sellest, kuidas saabub mõistmine – igast inimesest sõltub väga palju! Sinust samuti.

Kuigi laadal ootavad Sind eekõige Tallinna ja Harjumaa vabatahtlike ühendused, oled teretulnud ka siis, kui asud kaugemal, sest võib-olla saad laadalt innustust luua vajalik ühendus ka enda kodukandis. Ootame sind ka siis, kui täna mõtled, et kahjuks pole sul aega vabatahtlikuna end proovile panna. Võimalustega tutvuda tasub ikka, sest kunagi võib saabuda õige hetk ning siis on juba sobilikud teadmised varnast võtta.

Laata korraldavad Eesti Külaliikumine Kodukant, Noorteklubi Active, EstYes, ESTSAR ning vabatahtliku tegevuse võrgustik.

Laadale on õla alla pannud paljud eraisikud ja ühendused.