Otsi kodulehelt
Sulge otsing
Tagasi nimekirja

Avasta maailma Inglismaal

  • Tegevuse kestvus: 21.08.2017 - 27.07.2018
  • Valdkond: Haridus ja teadus
  • Asukoht: Põhja-Inglismaa

Otsime vabatahtlikku Eestist Euroopa vabatahtliku teenistuse pikaajalisse projekti “Momentum Northwest Volunteer”, mille tegevused toimuvad Põhja-Inglismaal algusega 21. augustist 2017 (11 kuud).

Milliseid oskuseid/vahendeid eeldatakse vabatahtlikelt

Projektis ei nõuta osalejalt erialast ettevalmistust, kuid vajalik on valmisolek töötada rahvusvaheliste projektide koordineerimise ja Europeers võrgustikuga. Kasuks tuleb inglise keele oskus suhtlustasandil. Vabatahtlikuks Erasmus+ programmi alaprogramm Euroopa vabatahtlik teenistus raames on võimalik minna noorel, kes on vanuses 17-30 aastat (antud projektis 18-30 aastat).

Mida vabatahtlik töö pakub?

Vabatahtlikule on organiseeritud saabumisjärgne koolitus ja juhendamine vastuvõtvas riigis, vaba aja tegevused, tutvumine kohaliku keele ja kultuuriga jm ning juhendamine tööülesannete täitmisel. Lisaks on korraldatud ettevalmistus MTÜ Continuous Action poolt enne projekti sõitmist. Projekt annab võimaluse enesearenguks, uue kultuuriga tutvumiseks ja tööks rahvusvaheliste projektidega. Loe juurde: http://www.continuousaction.ee/upload/file/Project%20Info%20-%20Momentum%20NW%20Volunteer.pdf

Mida organisatsioon pakub?

Vabatahtlikuks Erasmus+ programmi alaprogramm Euroopa vabatahtlik teenistus raames on võimalik minna noorel, kes on vanuses 17-30 aastat (antud projektis 18-30 aastat). Vabatahtlikule ei kaasne projektis osalemisega kulusid: koolitused, kindlustus, elamine ja toitlustamine on rahastatud Erasmus+ programmi poolt. Transport Tallinnast projekti toimumiskohta ja tagasi on rahastatud projektis ettenähtud piirmäära ulatuses, mis selles projektis on 275€.

Märkused

Kandideerimine esimesel võimalusel!

Kandideerimine

Täida avaldus siin või saada kiri vabatahtlik@continuousaction.ee või helista +372 688 1896

Pakkumine aegub: 27.07.2018