Otsi kodulehelt
Sulge otsing
Tagasi nimekirja

IRONMAN Tallinn vabatahtlikuks

  • Tegevuse kestvus: 31.07 - 06.08.2018
  • Valdkond: Sport ja kehakultuur
  • Asukoht: Võistlus algab 3,8 km ujumisdistantsiga Lennusadama juures. Sellele järgneb kahes ringist koosnev rattadistants 180,2 km, mis viib osalejad pealinnast välja ümbruskonna asulatesse. Maraton 42,2 km koosneb neljast ringist mille finiš on Vabaduse väljakul.

Eestis toimub 4. 08.18 esmakordelt maailmakuulus täispikk IRONMAN triatlonivõistlus. Tallinnast saab Kopenhaageni järel teine pealinn Euroopas, kus keerukat täispikka IRONMAN’i korraldatakse. IRONMAN Tallinn 2018 koosneb 3.8 km ujumisest, 180 km rattasõidust ja 42.2 km maratonijooksust. Kolmest alast koosneva “raudmehe” võistluse õnnestumiseks on vajalik 2000 vabatahtliku abi. Nende tublide vabatahtlike leidmiseks on IRONMAN Tallinn löönud käed Rahvusvahelise Spordivabatahtlike Liikumisega SCULT.

Milliseid oskuseid/vahendeid eeldatakse vabatahtlikelt

ABI VAJATAKSE järgmistes punktides: Infopunkt / Sekretariaat, registreerimine/ Meedia, avalikud suhted/ Tervise turvalisus, meditsiin (õde, arst, täpsusta) / Ehitusmeeskond / Energiapunktid / Stardiala / Vahetusala / Ujumisrada (päästemeeskond) / Jooksurada / Rattarada / Finišiala / Pakihoid / Lasteala / Massaažimeeskond /
#Uuri lisa siit: http://bit.ly/2ExgQTZ

Mida vabatahtlik töö pakub?

Andes oma panuse vabatahtlikuna, saad ennekõige vastutasuks meeldejäävaid elamusi ning rahvusvahelisi sõpru.
Oodatud on nii üksikisikud kui ka grupid – kooli- ja töökaaslased, sõpruskonnad või spordiklubid. Miks mitte korraldada joogipunkt koos sõpradega ja selliselt veeta soe suvepäev erakordselt ägedalt.
Kui soovid IRONMAN Tallinnal osaleda vabtahtlike tiimina ja teha sellest lahe meeskonnaüritus, siis kirjuta: estonia@scult.com.

Mida organisatsioon pakub?

Andes oma panuse vabatahtlikuna, saad ennekõige vastutasuks meeldejäävaid elamusi ning rahvusvahelisi sõpru.

  • Tööpäevadel toitlustust
  • Kõigile vabatahtlikele antakse vabatahtlike särk
  • Oled oodatud võistluse järgsele vabatahtlike peole Kalevi Spordihallis 05.08 (samuti saab abistada peo korraldamisel)
  • Tasuta osalemine, 5.aug. kl 9-12 Telia triatlonis 4:18:4, mis toimub Lennusadamas (400m ujumist, 18km ratast, 4km jooksu)
  • Tallinnas tasuta ühistransport
  • Koostööpartnerite kingitused
  • Majutus

Märkused

Facebookis liitu grupiga: IRONMAN Tallinn vabatahtlikud

Kandideerimine

Täida avaldus siin või saada kiri lii@scult.com või helista +372 515 1842

Pakkumine aegub: 01.08.2018