Otsi kodulehelt
Sulge otsing
Tagasi nimekirja

Robotex 2017 otsib oma ridadesse maailmamuutjaid!

  • Tegevuse kestvus: 24.11 - 26.11.2017
  • Valdkond: Haridus ja teadus
  • Asukoht: Harjumaa

Robotex otsib oma ridadesse võistluste kohtunikke, abilisi müügipunkti, suunajaid, koordineerijaid, grupijuhte jne – 20 000 osalejaga sündmusel leiab ülesandeid igale huvilisele ja maitsele olenemata vanusest. Vabatahtlike programmiga tahame kaasata kõiki huvilisi Robotexi korraldamisse. See annab võimaluse kõikidele saada osaks Euroopa suurima robootikasündmuse õnnestumisest.

Milliseid oskuseid/vahendeid eeldatakse vabatahtlikelt

Vabatahtlikelt eeldame head suhtlemisoskust, avatud meelt ning ööbimisvõimalust Tallinnas. Tööks vajalikud vahendid tagab Robotexi meeskond.

Mida vabatahtlik töö pakub?

Tule võta osa Euroopa suurimast robootikasündmusest – saa unustamatu kogemus ja toredad sõbrad. Haara kinni võimalusest saada tohutult uusi teadmisi ja avaram silmaring tehnoloogivaldkonnast, mis meid iga päevaga aina enam ümbritseb.

Robotexi vabatahtlikud on inimesed, kel on pühendumus, kirg ja katkematu soov muuta maailma. Meie vabatahtlikud on valmis pühendama oma aega ja oskusi panustamaks visiooni kasvada aastaks 2025 MAAILMA suurimaks robootika ja AI talente ühendavaks festivaliks.

Mida organisatsioon pakub?

Robotex pakub omalt poolt vabatahtlikele kohapealset toitlustust, vajalikke töövahendeid, koolitust vastavalt ülesandele, võimalust ühildada erialase praktikaga, meeskonna tänuüritusel osalemist ja meeneid.

Märkused

Lisainfo:
Birgit Aljaste
Robotex infojuht
birgit.aljaste@robotex.ee

Kandideerimine

Täida avaldus siin või saada kiri birgit.aljaste@robotex.ee või helista +372 5373 8733

Pakkumine aegub: 20.11.2017