Otsi kodulehelt
Sulge otsing
Tagasi nimekirja

Vabatahtlikuks Armeeniasse

  • Tegevuse kestvus: 01.07.2017 - 01.07.2018
  • Valdkond: Kodanikuühiskonna areng
  • Asukoht: Gyumri, Armeenia

Otsime kaht vabatahtlikku Eestist Euroopa vabatahtliku teenistuse pikaajalisse projekti “Youth Volunteering Together”, mille tegevused toimuvad Gyumri’s Armeenias. Projekt algab 1. juulist 2017 ning kestab 12 kuud.

Milliseid oskuseid/vahendeid eeldatakse vabatahtlikelt

Projektis ei nõuta osalejalt erialast ettevalmistust, kuid vajalik on valmisolek töötada laste ja noortega, huvi loominguliste tegevuste vastu ning soov töötada koos teiste vabatahtlikega. Kasuks tuleb inglise keele oskus suhtlustasandil.  Vabatahtlikuks Erasmus+ programmi alaprogramm Euroopa vabatahtlik teenistus raames on võimalik minna noorel, kes on vanuses 17-30 aastat (antud projektis 18-30 aastat).

Mida vabatahtlik töö pakub?

Vabatahtlikule on organiseeritud saabumisjärgne koolitus ja juhendamine vastuvõtvas riigis, vaba aja tegevused, tutvumine kohaliku keele ja kultuuriga jm ning juhendamine tööülesannete täitmisel. Lisaks on korraldatud ettevalmistus MTÜ Continuous Action poolt enne projekti sõitmist. Projekt annab võimaluse enesearenguks, sõprade leidmiseks ning ideaalseks võimaluseks töötada noorte ja lastega. Loe juurde: http://continuousaction.ee/upload/file/EVS_YouthVolunteeringTogether.pdf

Mida organisatsioon pakub?

Vabatahtlikuks Erasmus+ programmi alaprogramm Euroopa vabatahtlik teenistus raames on võimalik minna noorel, kes on vanuses 17-30 aastat (antud projektis 18-30 aastat). Vabatahtlikule ei kaasne projektis osalemisega kulusid: koolitused, kindlustus, elamine ja toitlustamine on rahastatud Erasmus+ programmi poolt. Transport Tallinnast projekti toimumiskohta ja tagasi on rahastatud projektis ettenähtud piirmäära ulatuses, mis selles projektis on 360€.

Märkused

Huvi korral saada oma CV koos motivatsioonikirjaga (mõlemad inglise keeles) aadressile vabatahtlik@continuousaction.ee

Kandideerimine

Täida avaldus siin või saada kiri vabatahtlik@continuousaction.ee või helista +372 688 1896

Pakkumine aegub: 01.07.2018