Otsi kodulehelt
Sulge otsing
Tagasi nimekirja

Suurepärane võimalus hakata SOS Lasteküla vabatahtlikuks!

Kuidas raha kogume: Ükski annetus ei ole liiga väike. Kuid et kogumine põnevam oleks, saad igale üle 10 eurose annetuse tegijale kinkida südamliku raamatu, „Meie kõigi lapsed“. Kokku ootab kinkimist 900 raamatut, et leida väärikas koht raamaturiiulil. Igalt vabatahtlikult oodatakse paarikümne raamatu kinkimist.

Annetusi saad koguda: sularahas annetuskasti, kodulehel või annetustelefonil 900 6670 – €25; 900 6680 – €10; 900 6690 – €5.

Miks just raamat „Meie kõigi lapsed“: Positiivne ja elujaatav raamat toob lugejale lähemale meie laste maailma ja aitab läbi täiskasvanute elulugude mõista, mida vajavad vanemliku hooleta jäänud lapsed, et nad saaksid taas usaldada enda ümber olevaid inimesi ja elu. Raamatus räägivad oma isikliku loo laps, ema, psühholoog ja paljud teised, kelle lood on tihedalt põimunud lastekülla sattunud laste eludega ning kel on tõeliselt suur ja soe süda.

Tulemus:  Loodame kogu südamest, et juba juunis saab esimene SOS ema koos 6 lapsega uude koju kolida. Ühe kodu remont maksab keskmiselt 62 000 eurot. Teiste kodude remondiks korraldame teisi vahvaid aktsioone.

Anna oma soovist kaasa lüüa teada hiljemalt 19.aprillil ning me toimetame annetuskasti ja raamatut sinu kontorisse. Kõigi ettevõtete ja nende vabatahtlike nimed avaldame SOS Lasteküla kodulehel.

„Laste jaoks on kodu turvaline paik, kuhu saab tulla nii heas kui halvas. Meie juurde jõudnud lapsed on pikki aastaid elanud armastuse ja turvatunde defitsiidis ning vajavad hoolimist kordi rohkem kui tavalises peres kasvavad lapsed. Iga naeratav pilk, toetav sõna ja koosveedetud hetk aitavad lapsel taas maailma usaldada, julgeda oma tundeid välja näidata, kartmata kohata halvakspanu ja hakata uskuma sellesse, et tema unistused võivad ühel päeval teoks saada.“

Kontakt:
Kadi Sumberg
kadi.sumberg@sos-lastekyla.ee
tel: +372 510 6501

Tagasi nimekirja