Vabatahtliku Tegevuse Võrgustiku liikmed

Vabatahtliku Tegevuse Võrgustikku kuuluvad organisatsioonid, kes aktiivselt tegelevad vabatahtlike kaasamisega ja tahavad kaasa rääkida vabatahtliku tegevuse valdkonna arengus nii huvikaitse, seadusandluse, tegevuse populariseerimise kui muude teemade juures.

Võrgustikuga liitumiseks anna oma soovist teada SIIN!

#OrganisatsioonLiigeE-mailNumber
1Eesti Punane RistKristi Rillokristi.rillo@redcross.ee+372 5553 0077
2Eesti Abipolitseinike KoguRasmus Lahtveerasmus@abipolitseikogu.ee+372 529 7798
3Eesti Avatud Noortekeskuste ÜhendusMaivi Liiskmannmaivi.liiskmann@ank.ee
4Eesti Külaliikumine KodukantEha Paaseha@kodukant.ee+372 517 0214
5Eesti Loomakaitse SeltsMarika Midromarika.midro@loomakaitse.ee
6Eestimaa Looduse FondSiim Kuresoosiim@elfond.ee+372 5646 9026
7Eesti Noorteühenduste LiitJoanna Kurvitsjoanna.kurvits@gmail.com+372 5568 7941
8Eesti Pagulasabi MTÜEero Jansoneero@pagulasabi.ee+372 517 4334
9Eesti Skautide ÜhingKatri Pruulmannpersonal@skaut.ee+372 553 4349
10Eesti ToidupankClaudia Vihmaclaudia@toidupank.ee+372 5657 0525
11EELK Püha Matteuse Järva-Madise KogudusTiit Lastiktiit.lastik@eelk.ee+372 5596 6140
12Loomus MTÜAnu Tensinganu@loomus.ee +372 5886 9738
12MTÜ Noortevahetuse Arengu Ühing EstYESPiret Helimetsevs@estyes.ee+372 601 3098
13MTÜ EstlanderErki Vaikreinfo@estlander.org+372 5563 4030
14MTÜ ESTSARPiret Ellermann-Lillpiretaria@hotmail.com+372 503 3959
15HelpificKeiu Roosimägikeiu.roosimagi@helpific.com+372 5347 7636
16Põltsamaa noorte- ja elukestva õppe keskusHeidi Paabortheidi.paabort@ank.ee+372 5809 1010
17Kodukant HiiumaaEster Tammisestertammis@gmail.com+372 5648 7057
18Kodukant LäänemaaMaarja Pikkmetslaaneliider@kklm.ee+372 5322 9288
19Kodukant Pärnumaa, Pärnumaa Vabatahtlike KeskusHiie Lainelahiielainela@mail.ee+372 517 0842
20Lahemaa Pärimuskoda (MTÜ Isade Meel)Liis Burkparimuskoda@parimuskoda.e+372 5595 9817
21Lääne-Viru Maanaiste LiitMarika Vartlaviikingidmtu@gmail.com+372 5665 6206
22Noorteklubi ActiveJelena Gussevalena.gusseva@clubactive.eu+372 5557 0984
23Politsei- ja Piirivalveamet. Ida Prefektuur (abipolitseinikud)Madis Mardinmadis.mardin@politsei.ee+372 5333 4342
24Politsei- ja Piirivalveamet. Lõuna prefektuur (abipolitseinikud)Ly Brikkelly.brikkel@politsei.ee+372 5330 7185
25PäästeametLiina KokkLiina.Kokk@rescue.ee
26PäästeliitKaido Taberlandkaido@paasteliit.ee+372 522 7987
27Saaremaa Kodukant, vabatahtlike keskusReet Viirasaarekodukant@gmail.com+372 551 7502
28SCULT SihtasutusLii Vilmsestonia@scult.com+372 5151841
29Sotsiaalkindlustusamet. Ohvriabi ja ennetusteenuste osakondKiira Udukiira.udu@sotsiaalkindlustusamet.ee+372 5393 2284
30MTÜ Spordiklubi 100Kristel Aijakristel@sk100.ee+372 5664 2216
31Tallinna KultuurikatelKristiina Viireskristiina.viires@kultuurikatel.ee+372 5568 8147
32MTÜ Virumaa TugiteenusedEne Augasmägiene1975@gmail.com+372 5598 0670
33MTÜ Tartu Pereraadio ÜhingMare Pihlakmare@pereraadio.ee+372 5197 9689
34Vabaühenduste LiitLauri Luidelauri@heakodanik.ee+372 2622 0086
35Viljandimaa ArenduskeskusJaanika Toomejaanika.toome@viljandimaa.ee+372 5788 0245
36ÕnnepankKatrin Puuseppkatrin@onnepank.ee
37Ühendus Weissenstein, Järvamaa Vabatahtlike KeskusRainer Eidemillerrainer@weissenstein.ee
38SA DOMUS DORPATENSISToomas TuulTommtuul@gmail.com
39SA ARCHIMEDES NOORTEAGENTUURNele Metsnele.mets@archimedes.ee+372 697 9237
Jäta tagasiside