[Lõppenud] 9 erinevat vabatahtliku teenistuse projekti Itaalias

Tegevusvaldkond: Kohaliku elu edendamine, Haridus ja teadus

Asukoht: Välismaa

Sihtgrupp: Eraisikule

Online või kohapealne tegevus: Kohapeal

MTÜ Continuous Action pakub erinevaid võimalusi vabatahtlikus teenistuses Itaalias koostöös meie partnerorganisatsiooniga Vicolocorto.

Valikus on 9 erinevat projekti algusaegadega juuni/juuli 2020 (7-8 kuud). Tutvu projektide ülevaatega.

PS! Huvi korral tuleb organisatsioonile esitada oma CV ja motivatsioonikiri (mõlemad inglise keeles) koos sooviavaldusega (leitav iga projektikutse juures eraldi)

Milliseid oskuseid/vahendeid eeldatakse vabatahtlikelt

Projektis ei nõuta osalejalt erialast ettevalmistust, kuid vajalik on valmisolek osaleda projektis täismahus. Euroopa Solidaarsuskorpuse programmis saab osaleda noor, kes on vanuses 18-30 aastat ning ei ole varasemalt selles programmis (ja Euroopa Noored, Erasmus+ programmides) vabatahtlikku teenistust teinud.

Mida vabatahtlik töö pakub?

Uusi kogemusi, tutvusi ning teadmisi erinevatest programmidest ja rahvusvahelistest võimalustest. Vabatahtlikule ei kaasne projektis osalemisega kulusid. Lisaks makstakse vabatahtlikule taskuraha. Vabatahtliku elamis-, toitlustus- ja koolituskulud on kaetud vastavalt Euroopa Solidaarsuskorpus programmi reeglitele.

Mida organisatsioon pakub?

Vabatahtlikule on organiseeritud saabumisjärgne koolitus ja juhendamine ning erinevad vaba aja tegevused. Ettevalmistust projekti eelselt ning järeltegevusi pakub MTÜ Continuous Action.

Jäta tagasiside