Otsi kodulehelt
Sulge otsing
Tagasi nimekirja

Aita kaasa Erasmus+ programmi koordineerimisele Itaalias

  • Tegevuse kestvus: Määramata ajaks
  • Valdkond: Haridus ja teadus
  • Asukoht: Palermo, Itaalia

Aita kaasa Erasmus+ programmi projektide koordineerimisel tehes seda vabatahtliku teenistuse projektis Palermos, Itaalias. Projekt kestab 1-aasta perioodil mai 2019-mai 2020. Meie partner CESIE otsib endale vabatahtlikku, kes töötab erinevate hariduslike programmidega organisatsiooni kontoris.

Milliseid oskuseid/vahendeid eeldatakse vabatahtlikelt

Projektis ei nõuta osalejalt erialast ettevalmistust, kuid vajalik on valmisolek osaleda projektis täismahus. Vabatahtlikuks Erasmus+ programmi raames on võimalik minna noorel, kes on vanuses 18-30 aastat.

Mida vabatahtlik töö pakub?

Vabatahtlikule on organiseeritud saabumisjärgne koolitus ja juhendamine ning erinevad vaba aja tegevused. Ettevalmistust projektis toetab MTÜ Continuous Action. Projekt annab võimaluse enesearenguks, uute tegevustega tutvumiseks.

Mida organisatsioon pakub?

Uusi kogemusi, tutvusi ning rahulolu vabatahtlikust tööst!
Vabatahtlikule ei kaasne projektis osalemisega kulusid. Lisaks makstakse vabatahtlikule taskuraha, mis on riigiti erinev.

Märkused

Ootame sooviavaldust esimesel võimalusel!

Kandideerimine

Täida avaldus siin või saada kiri vabatahtlik@continuousaction.ee või helista +372 5347 8623

  • Antud vormis kogutud isikuandmed (nimi, e-post, telefon) edastatakse vastavas kuulutuses märgitud kontaktisikule. Muul eesmärgil MTÜ Eesti Külaliikumine Kodukant teie isikuandmeid ei töötle.