[Lõppenud] Arvamusfestivali korraldustiimi platsivabatahtlikud

Asukoht: Üle Eesti

Periood: 11.08.2016 - 13.08.2016

Kandideerimise lõpp: 31-07-2016

AFArvamusfestivali päevad on täis sagimist, tegutsemist, vägevate inimestega suhtlemist ja mõnusat meeleolu. Platsitiimi ülesanded on seinast seina, mis festivali ajal kohapeal vaja teha on. Alustades inimestele käepaelade ja kavade jagamisega, lõpetades lavade ülespaneku ja maha võtmisega. Abikäsi läheb tarvis ka kultuuriprogrammis, mis toimub õhtul üle terve Paide. Kuna ülesandeid on palju, on võimalik neid teatud aja tagant muuta, et päev ei muutuks rutiinseks.

Milliseid oskuseid/vahendeid eeldatakse vabatahtlikelt

Arvamusfestival on TÄIS vägevaid, aktiivseid ja huvitavaid inimesi, kellega tuleb platsitiimil suhelda. Seega kõige olulisem on siinkohal julgus luua inimestele mõnus meeleolu ja soe tunne, et nad on festivalile oodatud.

Mida vabatahtlik töö pakub?

“Nende inimestega koos tegin ma ükskord Arvamusfestivali,” on lause, mida enam kui 300 inimest saavad 2015. aasta Arvamusfestivali pilte vaadates rahulolu ning uhkusega öelda, sest kõik sai teoks just tänu vabatahtlike tööle. See annab elamuse, mis on kordumatu, kuna arvamusfestival on kasvanud nelja aastaga suureks üle Eesti tuntud festivaliks. Lisaks elamusele saab enda ümber palju häid inimesi, kellest võib saada sinu tuleviku jaoks väga oluline kontakt!

Mida organisatsioon pakub?

Enne festivali toimuvad mitu koolitust, mis annab ülevaate festivalil toimuvast, arendab suhtlemisoskust ja teeb läbi erinevaid situatsioone. Kaugemalt tulijatele on võimalik tagada ööbimine ja loomulikult saavad kõik vabatahtlikud ka hästi süüa 🙂 !

Märkused

Loodetavasti kohtume 11-12.08.2016 Paides! Kui ei saa tulla vabatahtlikuks, tule festivalile sellegi poolest 🙂 See saab äge olema!

Paide

Jäta tagasiside